2703
2553
عنوان

ی اتفاقی افتاده باردارا و ترسو ها نیان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 76 پست
وافعن یعنی این مال تونیس

تازه دلو زدم ب دریا ک مامانمو بیدار کنم 

بیدارش کردم جریانو بهش گفتم

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
عاره بابا همین بوده  فقط ی چیز دیگع الان من چراغ گوشیمو زدم کشه صورتی بود ولی دختر عموم میگفت ...

نکنه همون مال قدیمه خودته خوب ببینش

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نکنه همون مال قدیمه خودته خوب ببینش

جریانو ب مامانم گفتم گفت دختره ی توهمی این کشه و من تو وسایلای قدیمی پیدا کردم امشب اوردم گذاشتم کنارت تو حواست نبووود😭😭😭😭😭کلی گریه کردم ک چرا نگفتی بهم من کلی ترسیدم اونم میگه بهت گفتم حواست نبودهههههه😭😭😭😭

خدا بگم دختر عمومو چیکارش کنه ک امروز اومده فیلم ترسناک باهم دیدیم باز منو متوهم کرده😭😭😭الهی بی کش مو بشی دختر عمو😭😭😭😭

بگو عزیزم

اخه اصلا سابقه نداشته تو خونمون ک اینجوری یچی گم بشه بعد پیدا بشه 

واسه همین من ترسیدم کاش همون اول از مامانم میپرسیدم 😑😑😑😑

2714
  اخه

الان تو روی شما خجالت میکشم😶

وااااای واسه نامزدمم پیام دادم گفتم جریانو اون بیچاره خوابه الان اگه بیدار شه ببینه پیامارو نگران میشه🙁

الان تو روی شما خجالت میکشم😶 وااااای واسه نامزدمم پیام دادم گفتم جریانو اون بیچاره خوابه الان اگه ...

اشکالی نداره بهش پیام بده بهش بگو سوتفاهوم شده   

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

برامنم خیلی اتفلق میوفته از این مسایل نمونش امروز عصری دلشتم حاضر میشدم ارایش میکردم سایمم گذاشته بودم تو کشو میزتوالتم خداشاههده چند بار گشتم زیر و رو کردم نبود بعدش دیگه ناامید شدم گفتم اصلا بیخیال نمیزنم دوباره بعد ۵دق رفتم سمت کشو دیدم دقیقا رو اون پلاستیکه بود ک کلی گشتم اصلا هنگ کردم بعدم دو سه روز پیشم بعدظهری خداشاههده خواب بودم همسرم ک رفت سرکار من خوابیدم ولی همه جارو میدیدم داشتن خفم میکردن بقران یکی شبیه همسرم تو خونمون بود بقران اگه دروغ بگم بزور بیدارشدم مگه میشد چشامو واکنم تا بسم الله گفتم بهدا عین حقیقت میگم ابانم میترسم ذارم تایپ میکنم

اشکالی نداره بهش پیام بده بهش بگو سوتفاهوم شده    

خخخخخخ ن میخوام ببینم عکس العملش چیه

برامنم خیلی اتفلق میوفته از این مسایل نمونش امروز عصری دلشتم حاضر میشدم ارایش میکردم سایمم گذاشته بو ...

عزیزم من‌ الان فهمیدم ک مامانم گذاشته بود کنارم ولی واسع نزدیکانم پیش اومده واسه همین باور میکنم 

تو هم توکل کن بخدا 

تو این سایت خوندم ک سوره بقره پخش کنی تو خونه خوبه توهم امتحان کن خدا شرشون از زندگیت کم کنه 🤲

2706