2703
2553
عنوان

ی اتفاقی افتاده باردارا و ترسو ها نیان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی باهام شوخی میکنه😱من شوخی دوست ندارم خوووووو

چرا میترسی پیش میاد توهرخونه ای اینطوری میشه یاکلن من میاد بعضی ازوسایل گم میشن بعد پیدا میشن چند وقت پیش عروسک خواهر زادم گم شد بعد ابجیم فهمید باز فرشته خونش برش داشته صد زد فرشته مهربون عروسک دخترم بیار دوسش داره بیارش روز بعد جلو دم اتاق دیدش گذاشته براشون

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
2456
اگه نخوام نزدیک بشه باید چیکار کنم؟

اول سعی کن ترسو از خودت دور کنی ترس جذبشون میکنه قدرت میده بهشون . ایت الکرسی و چهارقل زیاد بخون . جنا امام علی رو خیلی قبول دارن و ما چجوری میگیم یارو خدا ترسه اینا هم همینن علی ترسن ذکر یا علی زیاد بگو . اگر خیلی میترسی قران بنداز دور گردنت یا شبا بزار زید سرت یه سنجاقم بزن ب لباست

فرض میکنم 

منظورم دقیق اره نگو جن بابا جنا وحشتناکن اذیت میکنن این که مااشالله اذیت نمیکنه چیزی ومیبره میاره شوخیش گرفته 

2714

منم یه بار فلش شوهرمو تو خونه گم کردم هرچییی میگشتم پیدا نمیشد.3 بار کل خونه رو گشتم.آخرش که دیگه نا امید شدم یه دفعه جایی پیدا کردم که چند بار اونجا رو گشته بودم. 

یه بار هم شهرستان خونه مامانم بودم.پستونک دخترم گم شد.من کل کیفمو گشته بود ولی اصلا نبووود. بعد رفتیم مهمونی .رفتم از تو کیفم گوشیمو بیارم تا در کیفو باز کردم پستونک همون رو بود. اصلا تا چند دقیقه دستام میلرزید یخ کرده بودم. 

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
حتمن  یاممکن اره بادستت گرفتیش با بالش چسبیده بود

عاره بابا همین بوده 

فقط ی چیز دیگع الان من چراغ گوشیمو زدم کشه صورتی بود ولی دختر عموم میگفت کشم سفید و سیاه بود من ی کش صورتی داشتم ولی قدیمی بود و این نو هست خیلی برام عجیبه

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
عاره بابا همین بوده  فقط ی چیز دیگع الان من چراغ گوشیمو زدم کشه صورتی بود ولی دختر عموم میگفت ...

وافعن یعنی این مال تونیس

2706