2410
2553

عصر دختر عموم اومد خونمون بعد تو اتاق من کش موهاشو باز کرد بعد چن دقیقه یهو کش گم شد کل اتاقو زیرو رو کردیم نبود ک نبود 

بعد من همیشه عادت دارم ی بالش میزارم کنار تشکم ک دستمو بزارم روش 

الان دست گذاشتم تو تاریکی یچی اوند زیر دستم برش داشتم دید کش موئه 

من این بالشو ازتو اتاقم برداشتم اوردم تو حال ک پیش مامانم بخوابم مطمئنم چیزی روش نبود و اگرم چیزی بود قطعا میفتاد رو زمین 

الان دارم سکتع میکنم چجوری این کشمو اومد رو بالش😭😭😭😭😭😭😭

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برعکس بخاب😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2720

سخت نگیر،برو تو بغل مامانت بحواب حالشو ببر😔

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2714
خب اون کش پرت شده اونجا 

چطور از تو اتاقم پرت شده تو حاال😭دختر عموم تو اتاقم کشو باز کرد

عزیزم نترس پیش میاد بهات شوخی میکنه با همه پیش اوند یا کلن اون چیزو میبره بعد مدتی برمیگردون ...

کی باهام شوخی میکنه😱من شوخی دوست ندارم خوووووو

اره تونسته بهت نزدیک بشه اینجوری بهت نشون داده، بخواب زودفکرو خیال نکن

اگه نخوام نزدیک بشه باید چیکار کنم؟

2706