2726

من اون هفته معاينه كرد گفت پياده روي كن تا بياد تو لگن وگرنه نگت ميدارم 

واسه سزارين هم گفت دليل ميخام يا لك ببيني يا ترشح سبز يا حركتش كم شده باشه بري بيمارستان

حالا اين هفتم ميخاد معاينه كنه كه تو ٣٩ هفته ميشم اگه نيمده باشه و بگه طبيعي چيكار كنم؟

چون واقعا سخت ميشه اخرشم نود درصد ميرن سز

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ربطی نداره فقط تو موارد اورژانسی سز میکنن.من الان ۲هفته س بچه م تو لگنه اما زایمان نکردم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسع نی نی منم دعاکن ان تی ام بالاس🙁

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
ربطی نداره فقط تو موارد اورژانسی سز میکنن.من الان ۲هفته س بچه م تو لگنه اما زایمان نکردم

خب عزيزم شما تو لگنه يعني امادس

من اصلا نيمده،اكثر دكترا سز ميكنن چون خطر داره

خب عزيزم شما تو لگنه يعني امادس من اصلا نيمده،اكثر دكترا سز ميكنن چون خطر داره

نه گلم خیلیا همون زمان زایمان میاد تو لگنشون.اونا اینقدر زائو رو اینور اونور میکنن تا بچه بیاد تو لگن مگه اینکه قبل اومدنش بچه توخطر باشه یالگن مادر مناسب نباشه سز کنت

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
اگه تو لگن نیاد یا بریچ باشه یعنی بچه با پا باشه سزارین میکنن ولی ممکنه تو هفته اخرم بچرخه و سرش تو ...

اره ديگه من دكترم نگه داشته سرش بياد پايين از طرفي هم ضربان قلب بچه بالا پايين ميشه

خب اخه چقد زور ميگن وقتي خطر داره واسه مادر و بچع☹️

نه گلم خیلیا همون زمان زایمان میاد تو لگنشون.اونا اینقدر زائو رو اینور اونور میکنن تا بچه بیاد تو لگ ...

اره ممكنه بياد ولي دكتر گفت اگه نياد شايد سرش بزرگه يا بند ناف پيچيده كه اونوقت طبيعي خطرداره

به هرحال مرسي

برو یه دکتر اشنا پیدا کن راحت سزارینت میکنه چون دلیل داری رو دفتر چه هم میشه

دكتراشنا ندارم متاسفانه😢

ديروز بستري بودم ميخاستن سزارينم كنن دكترم اومد گفت نه مرخصش كنين وقت داره😓😓😭