1542
1578

من ..خیلی تحقیر ام کردم خیلییی زیاد..همیشه یه استرسی الکی باهامه ...دوران خیلییی بدی داشتم ..نمیتونم گذشته مو فراموش کنم ..با اینکه بهترین همسر رو زمین رو دارم ولیی ..

دل ام آرامش میخواهد از جنس خودت 😍😍

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
دلم میخواست مادرم بغلم کنه بوسم کنه یا با خواهرم و مادرم درددل کنم ولی ... الان که ازشون دورم تازه ی ...

وای انقده دلم میخواد شوهر کنم برم دور شم ازشون...

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
دلم میخواست مادرم بغلم کنه بوسم کنه یا با خواهرم و مادرم درددل کنم ولی ... الان که ازشون دورم تازه ی ...

منم هیچوقت مادرم بهم محبت نکرد, فقط اعتمادبه نفسموازم میگرفت وهمیشه باهام عصبانی بود, ولی بابام خوب بود

1432
منم هیچوقت مادرم بهم محبت نکرد, فقط اعتمادبه نفسموازم میگرفت وهمیشه باهام عصبانی بود, ولی بابام خوب ...

خوشبحالت بازم

منکه دوتاشون یه سر سوزن ارزشی ندارن برام

1537

من که رسما شوت شدم خونه مادربزرگ پدریم چون دختر بودم و مادرم به شدت پسر پرسته دیگه مادربزرگم بزرگم کرد و الحق چیزی کم نذاشت تا دبیرستان که تیزهوشان قبول شدم برگشتم خونه . بعد هم سال کنکور به زور و سریع مادرم باز شوهرم داد که شرم کم شه که خب زندگیم به بن بست خورد با پسرم برگشتم .البته پسرمو خیلی دوست داره و کاملا براش مادری میکنه ولی فعلا که برادرم طلاق گرفته و دختراش نیاز به حمایت دارن محلشون نمیده منم دخترا رو بزرگ میکنم

ایرانم معذرت 🖤 در مظلوم ترین برحه تاریخی با مسئولینی بی مهر و مردمی بی مهر تر که این مسئولین از همین مردم بی رحمند . میرزا کوچک خان ، خرمدین ، رجایی ، باهنر ، باکری ، مطهری ، شریعتی ... هایت رفتند کسی یقه چاک نداد . ۸ سال دسته ، چوخه ، گروهان ، گردان ، هنگ ، لشکر رفتند نفر برنگشت کسی گریبان پاره نکرد . غواصان دست بسته ات ، پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ... از فرزندان تو نبودند که کسی وامصیبتا سر نداد ؟ تو امروز به تنهایی عزادار فرزندان آبان و  سقوط و سرداری . در سکوت زجه بزن که این کوفیان به بهانه های واهی به روی هم شمشیر کشیده اند و تا پای نابودی تو و سپاهت کمر بسته اند و چنانی آب به آسیاب تفرقه اهریمن میریزند که عمروعاص انگشت حیرت به دهان گرفته و ابوذر و مختار شمشیر غلاف کرده اند و حسین فهمیده ناتوان از فهم این مردمان روی تانک نشسته است . ایرانم اینک چشم امید به دستانی بدوز که ۱۴۰۰ سال پیش بریده شده اند که این مردمان لامروتند و نور رستگاری در جبینشان دیده نمیشود 💔💔💔
دقیقامنم به هرکس که مادرمهربونی داره حسودی میکنم

من حس نمیکنم حسادت باشه

آخه حسادت یعنی اون طرف هم اون چیز رو از دست بده تا ارامش بگیری

اما من نه...فقط غصشو میخورم

انقد تو اون دوران بهم محبت نکردن همیشه دلم میخواست ازشون دور باشم حالا هم ازدواج کردم تو شهر غریب انتظار دارم شوهرم بهم محبت کنه ولی اونم همش من میرم بغلش کنم یا بوس مثل چوب خشک هیچ حرکتی نمیکنه بعضی وقتا از خودم بدم میاد که چرا انقد خودم تحقیر میکنم

فکر میکنم عقده ای شدم

شوهرم همه خصوصیاتش خوبه بجز اینمورد که من نیاز دارم

من چون فکر میکردن لوس بار میام کنار نیومدم گذروندم فقط 

اصفهانیا خسیسن .رشتیا بی غیرتن .شیرازیا تنبلن یاد گرفتین فقط برچسب بزنین به همدیگه خببببببببب حالا بگو ببینم خود تو چی هستی؟که به خودت اجازه میدی به یه شهر با اون همه آدم یه نسبت بد بدی ؟میتونی اون دنیا جواب تک تک آدمای اون شهری که بهشون صفت های جورواجور میدی رو بدی؟؟اصلا مگه همه شهرا بد نیستن؟خب تویی که اهل شهری هستی که همه صفت های خوب مال توئه جوری رفتار کن بقیه شرمندت بشن بتونی بگی مثل من باشین یکاری کن لااقل حالا که بقیه شهرا رو میکوبونی آبروی شهر خودتو نبری ☺☺
1480