1874
1955

من ..خیلی تحقیر ام کردم خیلییی زیاد..همیشه یه استرسی الکی باهامه ...دوران خیلییی بدی داشتم ..نمیتونم گذشته مو فراموش کنم ..با اینکه بهترین همسر رو زمین رو دارم ولیی ..

دل ام آرامش میخواهد از جنس خودت 😍😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
دلم میخواست مادرم بغلم کنه بوسم کنه یا با خواهرم و مادرم درددل کنم ولی ... الان که ازشون دورم تازه ی ...

وای انقده دلم میخواد شوهر کنم برم دور شم ازشون...

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
دلم میخواست مادرم بغلم کنه بوسم کنه یا با خواهرم و مادرم درددل کنم ولی ... الان که ازشون دورم تازه ی ...

منم هیچوقت مادرم بهم محبت نکرد, فقط اعتمادبه نفسموازم میگرفت وهمیشه باهام عصبانی بود, ولی بابام خوب بود

1984
منم هیچوقت مادرم بهم محبت نکرد, فقط اعتمادبه نفسموازم میگرفت وهمیشه باهام عصبانی بود, ولی بابام خوب ...

خوشبحالت بازم

منکه دوتاشون یه سر سوزن ارزشی ندارن برام

1976

من که رسما شوت شدم خونه مادربزرگ پدریم چون دختر بودم و مادرم به شدت پسر پرسته دیگه مادربزرگم بزرگم کرد و الحق چیزی کم نذاشت تا دبیرستان که تیزهوشان قبول شدم برگشتم خونه . بعد هم سال کنکور به زور و سریع مادرم باز شوهرم داد که شرم کم شه که خب زندگیم به بن بست خورد با پسرم برگشتم .البته پسرمو خیلی دوست داره و کاملا براش مادری میکنه ولی فعلا که برادرم طلاق گرفته و دختراش نیاز به حمایت دارن محلشون نمیده منم دخترا رو بزرگ میکنم

با احمق بحث نکن ، بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند .
دقیقامنم به هرکس که مادرمهربونی داره حسودی میکنم

من حس نمیکنم حسادت باشه

آخه حسادت یعنی اون طرف هم اون چیز رو از دست بده تا ارامش بگیری

اما من نه...فقط غصشو میخورم

انقد تو اون دوران بهم محبت نکردن همیشه دلم میخواست ازشون دور باشم حالا هم ازدواج کردم تو شهر غریب انتظار دارم شوهرم بهم محبت کنه ولی اونم همش من میرم بغلش کنم یا بوس مثل چوب خشک هیچ حرکتی نمیکنه بعضی وقتا از خودم بدم میاد که چرا انقد خودم تحقیر میکنم

فکر میکنم عقده ای شدم

شوهرم همه خصوصیاتش خوبه بجز اینمورد که من نیاز دارم