2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام - ایتدا اگر می خوای اصلا متوجه نشی درد چیه و روز به روز سریع بهتر بشی 

می ری داروخانه یک پوماد پیروکسیکام می خری و هر نیم ساعت یه مقدار می زنی روی مقعد 

این باعث می شه که دیگه درد و سوزشی نداشته باشی 

خوب حالا باید روده ها از خشکی در بیاد  و  از داروخانه یک شربت لاکتوز می خری و هر روز به اندازه خوده دره شربت دو بار می خوری -- یک پوماد آنتی هموروئید هم می گیری و فقط سه روز استفاده می کنی و داخل مقعد می زنی

همین سه تا باعث می شه یک هفته نشده  خوب بشی

موفق و موید باشید

2728
عزیزم منم مشکل شمارو داشتم یه کرم هست اگه مرتب استفادش کنی هموروعیدیا بواسیر رو درمان میکنه اسمش هم ...

سلام مامی مریم. میگم میشه در مورد مشکل بواسیرتون ی توضیحی بدید؟
منم بعد از زایمان این مشکل رو پیدا کردم. قبلش نداشتم. هم گوشت بیرون زده دارم هم اینکه اگه ی ذره یبس باشه، درد دارم و دو باری هم خیلی کم خونریزی داشتم. میشه بگید شما چیکار کردید؟

خوب حالا باید روده ها از خشکی در بیاد  و  از داروخانه یک شربت لاکتوز می خری و هر روز به ان ...

سلام help man. میگم میشه در مورد مشکل بواسیرتون ی توضیحی بدید؟
منم بعد از زایمان این مشکل رو پیدا کردم. قبلش نداشتم. هم گوشت بیرون زده دارم هم اینکه اگه ی ذره یبس باشه، درد دارم و دو باری هم خیلی کم خونریزی داشتم. میشه بگید شما چیکار کردید؟

سلام بچه ها من یکی از دوستام تو دوران بارداریش بواسیر گرفت بخاطره شرایطش نمیتونست عمل جراحی انجام بده تو کلینیک جراحی  با لیزر واسش برداشتن و راحت شد آدرس سایتشم این باشه فک کنم  https://jarah.clinic

2706