2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چیکار کردین؟

رفتم‌ دکتر پوست

صابون مخصوص داد با چنتا پماد

یه پمادشم ساختگی بود داروخونه برام ساختش دوروزه

خیلی عالی بود

کامل رفع شد

اما دیگه همیشع خودم مرطوب کننده میزنم ک خشک نشه پوستم

دیدم که آدمی میتواند شفای آدمی باشد...🍃❤️
از کی داشت؟چطور از بین رفت؟

از سه ماهگی دکتر تشخیص داد

تا سه سالگی بود

عوامل تشدید کننده رو رعایت میکردیم

کرم فقط یادمه اوسیرین و اوره میزدم

به مرور کم شد تا کلا رفع شد از سه سالگی تا الان دیکه شکر خدا ندیدم 

دختر من یک سالش بود روی دست وکف ودست وکف پاهاش داشت  ولی الان 5 ساله فقط روی دستش میزنه   باید 6ر شب مرطوب کننده برنه که متاسفانه یادش میره الان 9 ساله شه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

سلام

روغن بنفشه خیلی عالیه. به یکی از دوستام گفتم چهل روز نشد ، خیلی بهتر شده بود صورت دخترش

یه مدت استفاده کنین، شاید جواب بگیرین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چی زدی؟ پسر من 4ماهشه

اره ازمنم ۶ماهشه بود اینجوری شد....علتش رو پیدا کردم....حساسیت به یه چیزی داشت....مثلا صورتش رو کمتر شوستم.....ادویه هم حواسم نبود تو غذاش میریختم که حذف کردم....علتش رو پیدا کن....دکتر کرم کرتیزول داد که میترسیدم بمالم ....یکم میمالیدم زودی خوب میشد....اما تو ببرش دکتر

2706