2737
2734
عنوان

فشار خون بارداری

338 بازدید | 9 پست

مامانهای که دوران بارداری فشار بالا داشتن یا مسمومیت بارداری ودفع پروتین، چند وقت بعد از زایمان فشار خونتون نرمال شد من الان هجده روزه زایمان کردم با دوتا قرص متیل دوپا هنوز هم فشارم بین  12_14هست

عزیزم میتونی تجربه هاتو به من بگی اگه اومدی سایت 

اینکه فشار خونت چند میشد تا اخر بارداری رفتی؟ چه چیزایی خوردی چی نخوردی ؟ چرا روزی دوتا متیل میخوردی و ...

ببخشید ولی من خیلی نگران فشار خونمم

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
عزیزم میتونی تجربه هاتو به من بگی اگه اومدی سایت  اینکه فشار خونت چند میشد تا اخر بارداری رفتی ...

من روز آخر که ختم بارداری برام زدم هفته سی وهشت بودم فشارم 15شد،ودفع پروتین داشتم، ولی کل بارداری فشارم خوب بوده، یعنی ده یازده، به من گفتن آب زیاد بخورم، نمک کلا تعطیل حتی سبزیجاتی که نمک دارن مثل تره، استرس فشار میبره بالا، دوغ اصلا نخور، تا میتونی آب بخور، گوشت نخوری، من ده روز آخر این طور شدم، متیل دوپا بعد زایمان خوردم دکتر گفت اگر فشارت 12بود روزی یک قرص، 13شد دوقرض، 14شد مراجعه به دکتر، حدودا چهل تا خوردم، الان یک ماهه از زایمان گذشته فشارم 11_12میشه، مدتی طول میکشه تا فشار به حالت عادی برگرده، من آزمایش دفع پروتئین خوب بود ولی با ی استرس زیاد خیلی سریع رفت بالا ومثبت شد خیلی مراقب فشار باش خطرش از دیابت بارداری بدتره من نمیدونستم فقط به خاطر استرس بود چیگس وخیار شور هم خورده بودم متاسفانه، استرس از خودت دور کن به امید خدا بارداری خوبی داشته باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من روز آخر که ختم بارداری برام زدم هفته سی وهشت بودم فشارم 15شد،ودفع پروتین داشتم، ولی کل بارداری فش ...

میگم فشار ۱۲ که خوبه چون من همیشه فشارم ۱۲ هست یعنی میگی برای شما که همیشه ۱۱ و ۱۰ بوده ۱۲ بد بوده؟ یا برای همه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
میگم فشار ۱۲ که خوبه چون من همیشه فشارم ۱۲ هست یعنی میگی برای شما که همیشه ۱۱ و ۱۰ بوده ۱۲ بد بوده؟ ...

دکتر به من گفت چون همیشه پایین بوده دوازده خطر حساب میشه وعلامتی هست که باید چک کردش، ولی فشار چهارده دیگه اصلا خوب نیست ماکزیمم برای من دوازده ومینیمم 9بود که تازه چند روز هست که بالانس شده، شما تو خونه مدام چک کن تو شرایط خاصی نیم ساعت بعد از خواب بیدار شدن، باید بنشینی وفشار بگیری، از دکترت بپرس که تا چه عددی خطر نداره 

2738