2737
2734

سلام من روز ٢٤سيكلم رفتم دكتر بخاطر لكه بيني بهم دوتا آمپول پروژسترون وبيست تا قرص مدروكسي پروژسترون داده كه من آمپول هارو دوروز اول زدم واز روز ٢٦سيكلم قرص هارو شروع كردم دكتر به من گفت تا قرص ها تموم نشه پريود نميشي ولي امروز پريود شدم حتما هم گفت قرص هارو تا آخر بخور حالا چكاركنم توي پريودي ميتونم بخورم ؟فردا هم كه جمعست ديگه دكترم نيست ازش بپرسم 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
برای تنظیم پریوده .معمولا ده روز درماه میخورن.از روز پنج هم دوره جدیدو شروع میکنن.الان نخور

قطعش كنم يعني؟ضرر نداره؟چون دكتر خيلي تأكيد داشت تا آخر بخورم ولي خب ميگفت تا تموم نشه پريود نميشي ولي پريود شدم چون امروز ٢٩سيكلم هست الآن سردرگم شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اولین باری که اقدام به بارداری کردم . افتادم به خونریزی شدید . دکتر بهم مدروکسی داد مشکلم حل شد& ...

نه توي اقدام نيستم ،لكه بيني دارم دوهفتست،الآن سؤالم اينه ايراد داره توي دوران پريودي اين قرص رو استفاده كنم؟

الان ديگه نبايد بخورى همون امپولا كافى بوده من چندساله ميخورم تا حالا همچين روش استفاده اى نداده شم ...

خوب الآن هفت تا خوردم ديگه بقيش رو نخورم؟هنوز لكه بينيم هم رفع نشده با اينهمه قرص امروز خونريزيم بيشتر شده وعلائم پريودي رو دارم پريود شدم فكر كنم

روش استفادش براى تنظيم پريودى اينجوريه كه از روز ١٦سيكل شبى يكى يا دوتا به مدت ده روز يعنى تا ٢٦سيكل ميخورى بعد قطع ميكنى تا پرى بياد باز به همون صورت

دوفاستون عوارضش كمتر از پروژسترونه

2738
روش استفادش براى تنظيم پريودى اينجوريه كه از روز ١٦سيكل شبى يكى يا دوتا به مدت ده روز يعنى تا ٢٦سيكل ...

خوب چون من روز ٢٤سيكلم رفتم گفت از٢٦سيكل شروع كن به خوردن تا تموم نشه پريود نميشي ولي شدم

نه توي اقدام نيستم ،لكه بيني دارم دوهفتست،الآن سؤالم اينه ايراد داره توي دوران پريودي اين قرص رو است ...

راستش من یادم نمیاد چند روز خوردم ولی فقط میدونم ۱۰ روز بود خونریزی داشتم بند نمیومد اونو خوردم کم شد تا اینکه قطع شد . 

اینجا نی نی سایت هم تو قسمت کلینیک سوالات رو جواب میده ولی یه روز زمان میبره . 

قطعش كنم يعني؟ضرر نداره؟چون دكتر خيلي تأكيد داشت تا آخر بخورم ولي خب ميگفت تا تموم نشه پريود نميشي و ...

من که قبلا مصرف میکردم اینجوری شدم.دکتر گفت قطع کن دوباره ازروز پنجم بخور

2706