2733
2734
عنوان

گیسوام☹اونایی تو مدفوع نوزادتون خون دیدین بیایین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 80 پست

با خودت مرور کن ببین چه چیزایی خوردی. مثلاً تو مهمانی جایی که از ترکیباتش بی خبر بودی. یه کاری هم که میتونی بکنی ببرش تست آلرژی همه مواد غذایی مشخص میشه دیگه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

یعنی هر چیزی ک ذره ای شیر داشته باشه ممنوعه

کباب های بیرون هم قابل اعتمادنیس بخاطر گوشت گوساله

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیک شکلات ادامس ژله حتی بادمجون گوجه آجیل و مرکبات هم میتونه باعثش شه نون شیرمال شیرینی کاکائوو.... ...

دیروز شکلات و کاکاائو و اینا خوردم😭😭شیرینی هم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
یعنی هر چیزی ک ذره ای شیر داشته باشه ممنوعه کباب های بیرون هم قابل اعتمادنیس بخاطر گوشت گوساله

تشکر عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
با خودت مرور کن ببین چه چیزایی خوردی. مثلاً تو مهمانی جایی که از ترکیباتش بی خبر بودی. یه کاری هم که ...

گفت نمیخواد💔

دیروز شکلات و کاکاائو و اینا خوردم😭😭

عزیزکم تو شکلات و کاکائو هم شیرخشک هستا. علاوه بر خودِ کاکائو که آلرژی زاست!

یبوست نداره؟؟ خون روشنه یا سیا؟

نه یبوست نیست گلم..گاهی روشن گاهی کدر..

دیروز شکلات و کاکاائو و اینا خوردم😭😭شیرینی هم

احتمالا پروتئین گاوی داشته داخلش

نگران نباش ب غذا خوردن ک بیفته خوب میشه دختر من ۷ و نیم ماهگی خوب شد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
عزیزکم تو شکلات و کاکائو هم شیرخشک هستا. علاوه بر خودِ کاکائو که آلرژی زاست!

پس ممکنه از اونا باشه💔💔چشم‌نمیخورم دیگه😓

خداروشکرفهمیذی ازاوناس دیگه 

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
گفت نمیخواد💔

هر طور صلاحه. ولی وقتی رژیم میگیری ترکیبات هر چیزی رو باید بدونی و چیزای مشکوک رو نخوری. مواد غذایی رو هم یک به یک اضافه کنی که اگه واکنش داد متوجه شی از چیه و قطع کنی

احتمالا پروتئین گاوی داشته داخلش نگران نباش ب غذا خوردن ک بیفته خوب میشه دختر من ۷ و نیم ماهگی خوب ...

انشالله💔😭دیگه هیچی نمیخورم💔الان رو شکلات و خوندم شیر خشک و کره و همه چی داشته داخلش😭😭

نه اون نیست عزیزم.میدونم💔دکتر گفت رژیم بگیر فعلا..۵ ماهشه

عه بچت رو میگی ؟من فکر کردم خودت رو میگی.ا،ه بچت توی مدفوعش خونه حتما به پروتئین شیر گالری حساسه دختر منم از 4 ماهگی تا الان که 3 سالش شده خوب نشده هر ماه خون میبینم تو مدفوعش

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

دختر من به پروتئین گاوی حساسیت داشت. دکتر از اول گفت بهم اینا ممنوعه چون شیرخشک دارن.

عه بچت رو میگی ؟من فکر کردم خودت رو میگی.ا،ه بچت توی مدفوعش خونه حتما به پروتئین شیر گالری حساسه دخت ...

ای وااای چقد بد😭😭😭

2706