2703
2553

سلام عزیزای دلم💔من دوبار اون اولا تو مدفوع هانا دیدم فهمیدم از ماهیه..قطع کردم..رژیمم چیزی نمیخورم..پس چرا جدیدا خون میبینم..بیشتر شده😭😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

گیسو جان از لبنیات هم میتونه باشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شاید ب پروتیین گاوی حساسیت داره یا عفونت داره

نمیخورم

عفونت نمیدونم😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2714

گیسوبواسیرنداره؟دردنداره موقع مدفوع؟دکترنرفتی اصلا؟

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

باید تست الرژی بده. تست الرژی که با خراش روی پوست انجتم میشه بالاخره باید نوع ماده عذایی که بهش آلرژی داه مشخص بشه.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

کیک شکلات ادامس ژله حتی بادمجون گوجه آجیل و مرکبات هم میتونه باعثش شه

نون شیرمال شیرینی کاکائوو.....

داروی سفکسیم هم همینطور

من ۶ ماه تموم نون خالی خوردم میوه فقط سیب خوردم تا دخترم خوب شد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
گیسوبواسیرنداره؟دردنداره موقع مدفوع؟دکترنرفتی اصلا؟

نه اون نیست عزیزم.میدونم💔دکتر گفت رژیم بگیر فعلا..۵ ماهشه

2706