1421
1389

سلام عزیزای دلم💔من دوبار اون اولا تو مدفوع هانا دیدم فهمیدم از ماهیه..قطع کردم..رژیمم چیزی نمیخورم..پس چرا جدیدا خون میبینم..بیشتر شده😭😭😭😭

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432
شاید ب پروتیین گاوی حساسیت داره یا عفونت داره

نمیخورم

عفونت نمیدونم😭

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1376

گیسوبواسیرنداره؟دردنداره موقع مدفوع؟دکترنرفتی اصلا؟

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

باید تست الرژی بده. تست الرژی که با خراش روی پوست انجتم میشه بالاخره باید نوع ماده عذایی که بهش آلرژی داه مشخص بشه.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

کیک شکلات ادامس ژله حتی بادمجون گوجه آجیل و مرکبات هم میتونه باعثش شه

نون شیرمال شیرینی کاکائوو.....

داروی سفکسیم هم همینطور

من ۶ ماه تموم نون خالی خوردم میوه فقط سیب خوردم تا دخترم خوب شد

استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
گیسوبواسیرنداره؟دردنداره موقع مدفوع؟دکترنرفتی اصلا؟

نه اون نیست عزیزم.میدونم💔دکتر گفت رژیم بگیر فعلا..۵ ماهشه

1427

با خودت مرور کن ببین چه چیزایی خوردی. مثلاً تو مهمانی جایی که از ترکیباتش بی خبر بودی. یه کاری هم که میتونی بکنی ببرش تست آلرژی همه مواد غذایی مشخص میشه دیگه.

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
کیک شکلات ادامس ژله حتی بادمجون گوجه آجیل و مرکبات هم میتونه باعثش شه نون شیرمال شیرینی کاکائوو.... ...

دیروز شکلات و کاکاائو و اینا خوردم😭😭شیرینی هم

یعنی هر چیزی ک ذره ای شیر داشته باشه ممنوعه کباب های بیرون هم قابل اعتمادنیس بخاطر گوشت گوساله

تشکر عزیزم

با خودت مرور کن ببین چه چیزایی خوردی. مثلاً تو مهمانی جایی که از ترکیباتش بی خبر بودی. یه کاری هم که ...

گفت نمیخواد💔

1364