2726
عنوان

بی بی چکمو میشه ببینید

137 بازدید | 6 پست

خانوما بی بی چکم بعدداز 4ساعت حاله انداخته

6-7روز مونده ب موعدم

بارداری قبلیمم اینجور شده بود

ب نظرتون باردارم؟

عکس نمیشه بزارم میرم رو اون دونی کلیک میکنم چیزی نمیاره

شاید درسته .نمیدونم .پر رنگ باشه درسته.چون اگه هوررمون نباشه یه روزم بگذره نمیاره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به احتمال زیاد آره بارداری فردا صبح یکی دیگه امتحان کن علایم چی داری؟؟

من 6اذر پریود شدم تا 12اذر

از اون موقع درد کمر و شکم داشتم

بی حال و کسل و خسته بودم

درد کلی در قسمت سینه ها داشتم

رابطه داشتیم فردا شبش 22اذر تا دو روز لک دیدم قهوه ای  تیره بقیشم در حد ترشح قهوه ای

در کل 4بار یعنی یه بار صب یه بار شب

بعدداز اون  هم میل نداشتم هم دردم میگرف ب شدت جوری ک تا 5روز نخواستم یکی دو روزه حالم خوب شده

یکمی هم گرسنه میشم 

ولی ترشحاتم چرا خ کم هس؟

بارداری قبلیم خیلی زیاد بود مثل بقیه خانوما

الان خ کمم شده

سردرد هم زیاد دارم

رابطه ما جلوگیری طبیعی بود

حدس میزنم امکان نداره ولی از وقتی پاک شدم درد بدن کمر شکم داشتم تا دو روز پیش

موعدمم6دی هس

نگرانم

2728
شاید درسته .نمیدونم .پر رنگ باشه درسته.چون اگه هوررمون نباشه یه روزم بگذره نمیاره

عزیزم  ما رابطمون پیشگیری طبیعی بود

اگ  مثلا با این  اسپرم  بچه ب وجود بیاد ضعیف نمیشه؟

یا سقط شع؟

عزیزم  ما رابطمون پیشگیری طبیعی بود اگ  مثلا با این  اسپرم  بچه ب وجود بیاد ضعی ...

نه باو خب اسپرم قوی بوده ک تونسته خودشو به تخمک برسونه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

علاعم رو که داری ولی باید صبر کنی تا پری بیاد زیاد تو فمر نرو بیخیال باش اظطراب مانع بارداری هست 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین