2733
2734
عنوان

کسایی که بافتنی بلدن بیان لطفا

224 بازدید | 28 پست

سلام خانوما من یه کلاه میخام واسه دخترم ببافم نمیدونم از کنارها باید کور کنم یا از وسط میشه راهنماییم کنید لطفا

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
از پایین بافتی؟ یعنی از پیشانی؟ 

اره عزیزم با میل بافتم و از کش باف شروع کردم ۴ بار شکافتمش حالت قیفیه دوست ندارم الان موندم چیکار کنم تو نت خوب راهنمایی نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم با میل بافتم و از کش باف شروع کردم ۴ بار شکافتمش حالت قیفیه دوست ندارم الان موندم چیکار کن ...

ببین اگه میخای قیفی نشه زیاد کور نکن از اطرافش منم مثل شما دو دارم کلاه گرد باشه ۱۰ تا از هر طرف کو ر کن یا حتی کمتر جمعش کن

۱۵ سانت که بافتی بعدش هی دونه کو کن تا در نهایت ۲۰یا ۳۰ تا دونه بمونه نخ ازشون رد کن نخ جمع که گره ب ...

دخترم ۱۱ ماهشه سرش کوچولوعع ۶۰ تا سر انداختم تنگ بود !عزیزم از کنارها کم کنم یا از وسط دوتا یکی کنم

فرقی نداره از کناره ها دوتا یکی کن . دختر منم ۱۰ ماهشه ارتفاع کلاه باید ۲۰ سانت باشه

عزیزم بعد از ده سانت شروع کنم دوتا یکی کم کردن؟ اگه امکانش هست عکس کلاه دخترت رو برام بفرس💗

2738
اره عزیزم با میل بافتم و از کش باف شروع کردم ۴ بار شکافتمش حالت قیفیه دوست ندارم الان موندم چیکار کن ...

اون قسمت قیفی رو بشکاف، یک سوم آخر کلاه که رسیدی یواش یواش بین بافتت کم کن مثلا یک رج ۱۰ تا دونه کم کن دو سه رج بعد رو معمولی بباف دوباره ۱۰ تا دونه از بین بافت کم کن دو سه رج بباف تا تعداد دونه ها کم و کمتر بشه و بلندی کلاهت متناسب بشه رج یکی مونده به آخر دونه ها رو دو تا یکی کن و رج آخر که خیلی تعداش کم شده نخ از توشون رد کن و جمعش کن  و تموم کن و درز کلاه رو بدوز....

دخترم ۱۱ ماهشه سرش کوچولوعع ۶۰ تا سر انداختم تنگ بود !عزیزم از کنارها کم کنم یا از وسط دوتا یکی کنم

سلام دوست عزیزم.رو این روش ببافی قشنگ گرد میشه

۱۰رج مونده به انتهای کار

۵تا بباف یکی کور کن.۵تا بباف یکی کور  کن

رج بعد همه دونه ها رو

رج سوم ۴تا بباف یکی کور کن.۴تا بباف یکی کور کن

رج چهار همه رو

رج پنج ۳تا بباف یکی کور...

رج شش همه رو

رج هفت ۲تا بباف یکی کور....

رج هشت همه رو

رج نهم یکی بباف یکی کور....

رج دهم‌همه رو

همه دونه ها مونده بگن تو نخ و بکش

متوجه منطورم شدی؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
فرقی نداره از کناره ها دوتا یکی کن . دختر منم ۱۰ ماهشه ارتفاع کلاه باید ۲۰ سانت باشه

از کناره ها کم کردن شکل کلاه رو قیفی میکنه قشنگ تر اینه که از بین دانه ها کم بشه

کلاه فرانسوی بلدی؟ خیلی آسونه میخوای طرز بافتشو برات بفرستم!؟؟ هم واسه خودت میتونی ببافی هم واسه دخت ...

اره عزیزم بفرس فقط راهنماییم کنید که از کجاها کور کنم از وسطا یا از کنارها 💜

سلام دوست عزیزم.رو این روش ببافی قشنگ گرد میشه ۱۰رج مونده به انتهای کار ۵تا بباف یکی کور کن.۵تا بب ...

منظورت از همه رو یعنی یه رج اصلا کور نکنم و ثابت ببافم بعد رج بعدی کور کنم طبق دستور درسته؟

2706