2703
2553
عنوان

سریال مینو

372 بازدید | 4 پست

میشه خلاصه سریال و یکی توضیح بده؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اون یارو ریشی شلخته  از بازماندگان شاه هست  اونی هم که همراهش بود جاسوس عراق  قبل از شروع جنگ هست فعلا  دارن خرابکاری هایی رو تو شهر انجام میدن

پدر مینو هم باهاشون همدستی داره

رضا نمیدونم پسر دایی یا پسر عمه مینو هست دوستش داره اما خط فکریه خانواده رضا با پدره یکی نیس پدره راصی نمیشه

هرچی هم که میشه  چون رضا برای کشف حقیقت میره  میافته تقصیرش و گناهکار شناخته میشه همش

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
اون یارو ریشی شلخته  از بازماندگان شاه هست  اونی هم که همراهش بود جاسوس عراق  قبل از ...

ممنون عزیزم .

یعنی اون ریشویه که برادرشو کشت ؟ عزیز؟ 

چرا برادرشو‌کشت؟ عاشق خانوم دکتره؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم . یعنی اون ریشویه که برادرشو کشت ؟ عزیز؟  چرا برادرشو‌کشت؟ عاشق خانوم دکتره؟

چون نمیخواست که لو بره   برادرش نبود میگفت پسر عموشه 

اره عاشق مینو شده  

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
2720
چون نمیخواست که لو بره   برادرش نبود میگفت پسر عموشه  اره عاشق مینو شده  

چه خوب توضیح دادی مختصرو مفید .چند قسمتی جسته گریخته دیدم الان کاملا متوجه شدم .😍😘