2737
2734
منم 22 سیکل شش و نیم بود .. باشه گلم ممنون ازت من خیلی نگران رحمم که آسیب دیده باورکن شبها خواب به چ ...

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
منم 22 سیکل شش و نیم بود .. باشه گلم ممنون ازت من خیلی نگران رحمم که آسیب دیده باورکن شبها خواب به چ ...

دکترت کیه ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی هستی ؟

دکترت کیه ؟

دکتر چوبساز . کرمانشاه هستم .. من شش ماهگی سقط داشتم بقایا شو کورتاژ  کردن دیگه بعدش باردار نشدم دوبار ای یو ای و یکبار انتقال منفی .. البته شوهرم مشکل داره ولی منم مشکل پیدا کردم ... خدا خیرت بده از دیشب نور امیدی تو دلم روشن شد 

فقط همین شیاف رو استفاده کردی؟؟ کار دیگه ایی واسه ضخامت انجام ندادی؟؟ خداکنه خارجیش  گیرم بیاد 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2731
کجایی هستی ؟

ممنون میشم بگی روزی چند بار و چ زمانی استفاده کردی؟؟ چون میخوام با دکترم  مشورت کنم . بهم لتروزول داده این بار ولی من دیگه نمیخوام تخمدانم  تحریک شه

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
دکتر چوبساز . کرمانشاه هستم .. من شش ماهگی سقط داشتم بقایا شو کورتاژ  کردن دیگه بعدش باردار نشد ...

فکر نکنم خارجیش باشه من همین عکسو ک برات فرسنادم من همینو استفاده کردم منم بعد از کورتاژ ک بقایا داشتم کورتاژ کردم دیگه بعدش باردار نشدم . منم همه ی راهها رو امتحان کردم ضخامتم بالا نرفت . با همین شیاف بالا رفت . شیافه قرص هستش . من دلم روشنه ک برا شما هم با همین بالا میره . حتما همین ماه لتروزول ک خوردی اینم استفاده کن 

ممنون میشم بگی روزی چند بار و چ زمانی استفاده کردی؟؟ چون میخوام با دکترم  مشورت کنم . بهم لتروز ...

ن عزیزم با لتروزول استفاده کن . موقع خواب شب قبل از خواب روزی یکی . اپلیکاتور داره و ی قرصی داخلش هست قبل از خواب استفاده کن عزیزم . ی زحمتی برات داشتم گلم میشه داروخونه ها سوال بگیری ببینم قرص فمیبیون دو داره یا ن ؟؟ اگه بپرسی خیلی ممنونت میشم

فکر نکنم خارجیش باشه من همین عکسو ک برات فرسنادم من همینو استفاده کردم منم بعد از کورتاژ ک بقایا داش ...

آها یعنی همراه با لتروزول استفاده کنم؟؟شما هم با لتروزول استفاده کردی یا تنها؟؟؟ تداخلی ندارن باهم؟؟ شما اون ماهی که استفاده کردی داروهات چیا  بودن؟؟ از چندم سیکل واژیفوم  رو استفاده کردی؟؟

ببخشید میخوام دقیق بدونم باید چیکار کنم.... مرسی  

2738
ن عزیزم با لتروزول استفاده کن . موقع خواب شب قبل از خواب روزی یکی . اپلیکاتور داره و ی قرصی داخلش هس ...

باشه گلم حتما میپرسم من کرمانشاهم  هرجا داروخونه دیدم میپرسم .،،اگه انشاله بود خبرت میکنم قطعا 

آها یعنی همراه با لتروزول استفاده کنم؟؟شما هم با لتروزول استفاده کردی یا تنها؟؟؟ تداخلی ندارن باهم؟؟ ...

آره من هم با لتروزول استفاده کردم لتروزول از روز سوم تا هفتم پری و واژیفوم از وقتی ک پریودم تموم شد استفاده کردم از ششم پری استفاده کردم و دیگه قطعش نکردم تا هفته دوازده بارداری

باشه گلم حتما میپرسم من کرمانشاهم  هرجا داروخونه دیدم میپرسم .،،اگه انشاله بود خبرت میکنم قطعا& ...

ممنون . لطف میکنی زوتر سوال بگیری ؟؟؟

آره من هم با لتروزول استفاده کردم لتروزول از روز سوم تا هفتم پری و واژیفوم از وقتی ک پریودم تموم شد ...

منم باید از سه پری روزی سه تا لتروزول استفاده کنم .. خدا خیرت بده امیدوارم بحق امام حسین بچه ات رو سالم و سلامت بغل کنی واسه منم دعا کن اینبار نتیجه بگیرم بخدا زندگیم جهنمه دیگه ... چهارساله از سقطم گذشته ولی باردار نشدم .. شاید شما شدی فرشته نجاتم و منم نتیجه گرفتم.

دیگه فرتیل سی ام نمیگیرم همین شیاف رو استفاده میکنم

ممنون . لطف میکنی زوتر سوال بگیری ؟؟؟

احتمالا عصر برم بیرون از داروخونه های سرراهم میپرسم ... راستی یه شماره هست فکرکنم 1140 هردارویی  بخوای راهنماییت میکنن.

خبرت میکنم گلم

احتمالا عصر برم بیرون از داروخونه های سرراهم میپرسم ... راستی یه شماره هست فکرکنم 1140 هردارویی &nbs ...

ممنونتم لطفا سوال بگیرین

منم باید از سه پری روزی سه تا لتروزول استفاده کنم .. خدا خیرت بده امیدوارم بحق امام حسین بچه ات رو س ...

ن دیگه فرتیل استفاده نکن . صددرصد جواب میگیری . میفمم خیلیییی سخته خودمم کشیدم این دوران رو . برات دعا میکنم تو هم برام دعا کن ک سلامت طی بشه

2706