2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برا تقویت رحم دکتر داد.ک ترشحات بدن زیاد بشه.

شما ضخامت رحمتون خوب بودش ؟ از چندم سیکل استفاده کردین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
من از شب هفتم خوردم..ضخامت آندومتر 11بود من ماهی ک این داروهارو استفاده کردم باردار نشدم این ماه بار ...

روز چندم ضخامتتون ۱۱ بودش ؟ 

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2714
خوب بودش . شما مشکل ضخامت نداشتین ؟

سلام گلم شما با چیکار کردی که ضخامتتون بالا رفت و خداروشکر مثبت شدی؟؟ البته من شما رو توی تاپیک آنا جوون میشناسم

من مشکل ضخامت دارم با استرادیول جواب نمیگیرم این ماه بهم لتروزول داده ..میخوام فرتیل سی ام بگیرم گفتم ببینم شما نتیجه گرفتی باهاش؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
سلام گلم شما با چیکار کردی که ضخامتتون بالا رفت و خداروشکر مثبت شدی؟؟ البته من شما رو توی تاپیک آنا ...

من با استرادیول جواب نداد با لتروزول جواب نداد با فرتیل سی ام جواب نداد با ژل جواب نداد با شباف واژیفوم جواب دادش . شمام امتحان کنین . برا شما چنده ؟

من با استرادیول جواب نداد با لتروزول جواب نداد با فرتیل سی ام جواب نداد با ژل جواب نداد با شباف واژی ...

من انتقال قبلم که منفی شد 6/9 بود . این بارم که تا تهران رفتم واسه انتقال اما قبلش سونو کرد 6/6 دیگه کنسل شد . هردوبار هم استرادیول با دوز بالا گرفتم سری اول ژل هم بود . اینکار گفت لتروزول امتحان کن البته هنوز مونده پریود شم ... احتمال زیاد من بخاطر کورتاژ م ضخامتم مشکل پیدا کرده و این موضوع  ديوونه ام کرده .... اسم این دارویی که گفتی رو نشنیدم بنظرت قبل از شروع سیکلم برم بگم برام اینو تجویز کنه؟؟

شما ضخامتتون چند بود؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
من انتقال قبلم که منفی شد 6/9 بود . این بارم که تا تهران رفتم واسه انتقال اما قبلش سونو کرد 6/6 دیگه ...

منم بعد از کورتاژ ضخامتم آسیب دیدش .

من ضخامتم تا ۲۲ سیکل ب زور ب شش میرسید . با شیاف واژیفوم جواب دادش . شمام امتحان کنین ان شالله نتیجه میگیرین . حتما ب دکترت بگو تا بهت بده 

منم بعد از کورتاژ ضخامتم آسیب دیدش . من ضخامتم تا ۲۲ سیکل ب زور ب شش میرسید . با شیاف واژیفوم جواب ...

منم 22 سیکل شش و نیم بود .. باشه گلم ممنون ازت من خیلی نگران رحمم که آسیب دیده باورکن شبها خواب به چشمم نمیره ..حتما به دکترم میگم فقط شیاف استفاده کردی؟؟ خارجیه؟؟ رحمت سه خطی شد؟؟ 

منم 22 سیکل شش و نیم بود .. باشه گلم ممنون ازت من خیلی نگران رحمم که آسیب دیده باورکن شبها خواب به چ ...

آره خارجیه . بله سه خطه شد

2706