2737
2734

واقعا تو هیچ رشته ای مثل متخصص اطفال بی سواد ندیده بودم

دخترم از همون اول که کولیک شدید داشت بردمش دکتر و متخصص اطفال 

و بعدش که کمبود وزن پیدا کرد

تا الان که دو سال و سه ماهشه 

چند تا دکتر عوض کردم،و  چه قدر با حرفهای عجیب و غریبی مواجهه شدم 

تا این که دیروز بردمش بیمارستان مفید و گفت باید رژیم آلرژی بگیره 

چون بالا نمی اورد رفلاکسش واضح نبود

و چون اگزما نمیزد هیچ کس نمی گفت آلرژی داره

بارها از دکتر کودکانش می پرسیدم آقا ممکنه آلرژی به شیر داشته باشه می گفت نه 

حتی برده بودمش پیش یکی از بهترین فوق تخصص های گوارش کودکان کشور  

هر سری با تجویز یه قرص نکسبوم ساده بر می گشتم 

حتی بار اول که برده بودمش شربت الومینیوم ام حی مخصوص معده درد بزرگسالان داده بود که هر وقت دلش درد گرفت بده بهش🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط و فقط دکتر علی اکبر سیاری

یعنی خدا بهش عزت بده

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2728

یا اهمیت نمی دادن 

یادمه به یه دکتری گفتم اقا بچم شب ها نا ارومه گفت همه بچه ها این طورین 

خانم بی خودی دنبال مریضی تو بچت نگرد

می کفتم رشد نمی کنه وزن نمی گیره 

برگشت گفت بعدا می گیره😨

2738

منم عین شما سرگردان بودم

تا بردمش پیش سیاری

یعنی اب روی اتیش بود

هرچی شب تا صبح میگم خدا لعنت کنه ایمان زاده رو

بچه ۷ ماهه رو اندوسکوپی و .... کرد

اخرم تشخیص همون سیاری و با ی معاینه ساده داد

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
پسرمن الرژی داشت بردمش حجامت خوب شد

چند وقتش بود بردیش؟؟؟؟

دختر منم یبوست داشت ینی بگم ۲۰ تا متخصص بردم فقط ملین میدادن 

اخرسر خدا خیرش بده ی دکتر پوشک بچه م باز کرد و دید.گفت چسبندگی داره .با ی پماد خوب شد بچم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
یا اهمیت نمی دادن  یادمه به یه دکتری گفتم اقا بچم شب ها نا ارومه گفت همه بچه ها این طورین&n ...

عزیزم علائمش چی بود میشخ وزنشم بگی.دختر منم دو سال و دو ماهشه اصلا وزن نمیگیره شبهام خیلی نا آرومه

2706