2726

چند شب پیش خواب دیدم که با خالم هستم از خالم راجب دختر خالم پرسیدم و خبر گرفتم گفتم باردار نیست گفت چرا باردار الان هفت ماهشه تو خواب تعجب کردم که این هفت ماه بارداره من هنوز خبر ندارم 

به نظرتون تعبیرش چیه؟ 

خدایا شکرت😍🥰 

جزو خواب های هس 50 درصد ممکن معتی داشته باشه

باید روزی که خواب دبدید بگید

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما تعبیر خواب بلدید من یه خوابمو بهتون بگم؟

نه تعبیر بلد نیستم

چون علم تعبیر خواب علم یاد گرفتنی نیست

خدا باید علمش قرار بده ..

اما خب چون خواب چند لایه داره..کمی تجربا بلدم حدس بزنم

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
نه تعبیر بلد نیستم چون علم تعبیر خواب علم یاد گرفتنی نیست خدا باید علمش قرار بده .. اما خب چون ...

من دیشب خواب دیدم یه گوسفند قهوه ای دارم

تپل مپله منم میدونم حامله است

این دنبالم میاد بعد میریم تو یه خونه این میره یه پشتی ۵ تا بره زایمان میکنه

من دیشب خواب دیدم یه گوسفند قهوه ای دارم تپل مپله منم میدونم حامله است این دنبالم میاد بعد می ...

ببینید

شما یک دوران تلخی انگار گذروندید ..واکنش و رفتارتون خوب بوده

یعنی صبوری کردید و خودتون نباختید

بقول معروف یکجور امتحان و جزوی از مرحلات زندگی تون بوده

خدا هم بهتون پاداش رفتار تون کنار گذاشته.. و خیر میبنید

توی 5 موقعیت زندگی تون انشعاب داره.. خودتون متوجه نمیشید

نکته که اینجا وحود داره اینکه خیلی از ادمها این مواقع که پاداش شون براشون ثبت شده.. ناخوداگاه و براثر غفلت خطایی و  رفتاری ممکن انجام بدند

این نعمت گرفته میسه یا عقب می افته ..

این تفسیر من بود.. صحتش دگه با خودتون..

اگر در جرییات اشتباه کرده باشم اما در کلیت رفتارتون خوب بوده و خواب خوبیه

جزو خواب های هس 50 درصد ممکن معتی داشته باشه باید روزی که خواب دبدید بگید

همسرم خواب دیده میشه لطفا تعبیر شو بگید 

خواب دیده چند تا زنبور عسل امده پیششون بعد تو به ذهن شون رسیده کندو درست کنن از این زنبورا عسل بگیرن و بهره‌برداری کنن 

متاسفانه ایشونم روز خواب شونودقیق نمیدونم فقط میدونن برای پنجشنبه یا  جمعه بوده دقیق نمیدونن چه شبی بود 

خدایا شکرت😍🥰 
اصلا یادم نیست کی بود متاسفانه  اصلا تعبیر خاصی نداره؟

من چیزی متوجه نشدم

ببخشید

همسرم خواب دیده میشه لطفا تعبیر شو بگید  خواب دیده چند تا زنبور عسل امده پیششون بعد تو به ذهن ...

تفسیر خودم میگم

اول اینکه بهشون بگید قدر شما بدونند.. در اسلام خیلی توصبه شده به ازدواج نیکو با خانوم های با ایمان و با برکت که واقعا ادم خوشبختی اون شخص که خانوم نیکویی باهاش زیر یک سقف باشه.. خیلی از برکات تو زندگیش بخاطر شماست..

دوم اینکه اگر قصد داره کاری اتجام بده.. میتونه شغلی باشه..میتونه معنوی باشه..

خیلی کار و نیت خوبیه و عاقبت بخیری و خیر داره

این بستگی به خودشون داره چقدر بتونند از این فرصت استفاده کنند..

ممکن جزییات اشتباه باشه..درست غلط بودنش با خودتون .موفق باشید

البته ان شاالله فک نکنیم خیلی شخص خاصی هستیم

این اعمال رفتار مون هست که برکت ایجاد میکنه

تکبر و غرور خیلی فساد کننده ست