2410
2553
عنوان

ترشحات زیاد در ماه ششم بارداری

12446 بازدید | 15 پست

خانمای گل من در ماه ششم بارداری هستم ترشحاتم خیلی زیاده و سفید رنگ . سفکسیم ۴۰۰ هم روزی دوتا میخورم . خیلی نگرانم کسی مثل من بوده 

دکترم ی بار رفتم با انگشت دهانه رحم رو دید گفت هیچی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دارم. عفونت داری؟؟ عفونت ادراری نگران کننده اس که دکتر برا من آز نوشت هیچی نبود. ترشحات طبیعیه ه ...

هفته پیش آز ادراری دادم ک عفونت نداشت 

آره خشک میکنم اما همین ک میام و میشینم ازم ترشح میاد 

2714
آره عزیزم سرما خورده بودم دکتر سفکسیم برا اون داده  تو ترشحاتت چقدره ؟ هفته چندمی ؟

۲۳هفته هستم روزی دوبار شلوار عوض میکنم بیشتر از قبل شده

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

ترشحات طبیعیه اگه عفونت نداری که هیچی منم تا اخر چهار ماه اصلا ترشح نداشتم اما بعدش ترشح شدید دارم جوری که شورتم خیس میشه.ولی الان که سفکسیم میخوری مایعات خیلی بخور و میوه مثل پرتقال و نارنگی و لیمو شیرین.روزی دوتا زیاد نیست من تو ماه ۸ عفونت ادراری گرفتم بهم گفت روزی یکی بخور که البته بهش حساسیت داشتم

منم عفونت داشتم اولش زرد بود و بودار شیاف دالاسین استفاده کردم قطع شد. بعد ترشحات سفید پنیری داشتم و خارش قسمت بیرونی پماد کلوتریمازول استفاده کردم خو ب شد الانم محیط بیرونی واژنم یه لایه سفید میپوشونه که نمیدونم درمان این چیه

مرسی که اومدی تو دلم پسر مامان.خدا حفظت کنه ایشالله
2706