2726
عنوان

دخترم خیلی داغه تب داره بیاین خواهش میکنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3487 بازدید | 25 پست

ممکنم هست رزولا باشه که یه بیماری بی خطره که چند روز اولش بچه تب داره و تا بدنش کهیر نزنه دلیلش مشخص نیست البته اینکه میگم بی خطر نه اینکه به تبش بی اعتنا باشی ها .... 

دختر خودم چند وقت پیش اینجوری شد تو اینترنت در مورد رزولا سرچ کن

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما برای تب پیاز رنده میکنیم و میکشیم به مچ پای بچه تبش میاد پایین  و معمولا زود جواب میده عزیزم

منم این کارو میکنم

البته کف پای بچه میذارم پلاستیک میکشم کف پاش و جوراب پاش میکنم

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
تبش چند درجه اس؟

تب سنجم دیجیتالیه دیشب ک آوردم درجه تبشو بگیرم دیدم باتریش تموم شده بود کار نمیکرد نمیدونم. 

با این جیوه ای هام میگیرم نمیتونم ببینم درجه رو

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2728
آخه تا دلیلش پیدا نشه که این راه حلا بی فایدست باید ببینه بر اثر ویروسه یا عفونت بعد با شروع کردن دا ...

منم کاملا موافقم علتش باید مشخص شه 

تبی ک بخاطر عفونته باید انتی بیوتیک بگیره تا بیاد پایین

ختمی با تب ولرم و یکم نمک قاطی کن پاشویه کن ....تبش بهتر میشه.دختر منم ۸ماهشه سه روزه تو تبه

ممنون ختمی هم دارم. 

آب بازی

سینک ظرفشویی رو پر آب کن بازی کنه. خیلی تبو میاره پایین. 

یا یه چیزی پهن کن زمین یه ظرف پر آب بذار جلوش اسباب بازیاشو بریز توش میاره پایین

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
منم کاملا موافقم علتش باید مشخص شه  تبی ک بخاطر عفونته باید انتی بیوتیک بگیره تا بیاد پایین

دکتر اولی گفت اگه بهتر نشد بیا انتی بیوتیک بدم. دکتر دیشب اموکسی سیلین دکتر داد ک دیشب خورد

آب بازی سینک ظرفشویی رو پر آب کن بازی کنه. خیلی تبو میاره پایین.  یا یه چیزی پهن کن زمین یه ظ ...

از دیشبه همین کارو میکنم تا از اب میاد بیرون دوباره داغ میشه