2703
2553

سرماخورده انگار. دوسالشه. دیشب شب سومی بود ک تب داشت تا خود صب. هنوزم تب داره. 

دیروز صبحم بردم دکتر دیشبم بردم بیمارستان گفتم شاید بستریش کنن ولی فقط دارو دادن و گفتن میاد پایین.  

همش پاشویه میکنم و دستمال خیس میکشم رو بدنش ولی پایین نمیاد. استامینوفن هم دادمش الان. . دیشبم شیاف گذاشتم واسش. 

از دیشبه چشام بسته نشده 😩 

راه حل دیگه ندارین واسه پایین اومدن تبش؟

مرسی 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

عزیزم ببر متخصص براش آز بنویسه باید دلیل تبش مشخص بشه خب

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ک مدام هر ۴ ساعت یکبار شیاف میکنم اگه تب زیاد داشته باشه ...و پاشویه....کار دیگه ای نمیشه کرد.....واینکه اگه با شیاف هم پایین نیومد شربت پروفن  ک قوی تر هستش معمولا میدن ک با معده پر باید این شربت و بخورا

نگاهت ب بالا باشد تا دلت از ادم های پایین نگیرد
عزیزم ببر متخصص براش آز بنویسه باید دلیل تبش مشخص بشه خب

دکتر گفت اگه تا روز بعد خوب نشد ازمایش میگیریم ازش. 

2714

آخه تا دلیلش پیدا نشه که این راه حلا بی فایدست باید ببینه بر اثر ویروسه یا عفونت بعد با شروع کردن داروی مناسب خیلی زود رفع میشه 

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
عزیزم مدام بهش اب میوه بده بدنش کم اب نشه

نمیخوره آب و اب میوه تو نت نوشته بود اگه ماست میخورن بدین ک خداروشکر ماست خورد 

ما برای تب پیاز رنده میکنیم و میکشیم به مچ پای بچه تبش میاد پایین  و معمولا زود جواب میده عزیزم

اینم امتحان میکنم خداکنه جواب بده 

2706