2726
مشکلت رو چی تشخیص دادن؟ چه دارویی باید مصرف کنی؟

انشاالله که بارداری بعدیت به سلامتی بگذره من سپتوم داشتم عمل کردم بعدم حتما باید به محض بارداری آمپول انوکساپارین وسرم ivig بزنم ویه سری دارو هم قبل از بارداری بخورم مشکلم‌ ایمنی وانعقادی داشتم اگر تهرانی با دکتر رزاقی ویزیت شو من رفتم پیش ایشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله که بارداری بعدیت به سلامتی بگذره من سپتوم داشتم عمل کردم بعدم حتما باید به محض بارداری آمپو ...

بسلامتی انشاالله که همه چی بخوبی برات پیش بره

من آزمایش خون دادم جهش خاصی نداشتم

فقط دکتر بیسوادم به موقع بهم آسپرین نداده

2728
سلام عزیزم مشکل شما حل شد؟

سلام 

نه عزیزم. بچه ام تو هفته ۲۸ دیگه قلبش نزد و زایمان کردم.

تمام آزمایشاتم اوکی بود بچه هم سالم بود فقط دکتر فاطمه نیک پور بیسواد بهم دیر آسپرین داد. خدا لعنتش کنه

پیش دکترای زیادی رفتم تواین چند روز تابیینم خدا چی میخواد دیگه آمادگی هرچیزی رو دارم فقط میخوام تکلی ...

سلام عزیزم میشه بگین شما چیکار کردین؟ مشکلتون حل شد؟ پیش کدوم دکتر رفتین؟ البته من شهرستانم ولی مشکل شما رو دارم

سلام عزیزم میشه بگین شما چیکار کردین؟ مشکلتون حل شد؟ پیش کدوم دکتر رفتین؟ البته من شهرستانم ولی مشکل ...

سلام عزیزم من رفتم پیش دکتر رزاقی و تحت نظر ایشونم همه ی آزمایشتامو انجام دادم باید آمپول وسرم بزنم هنوز اقدام به بارداری نکردم ولی دیدم همه پیشش نتیجه گرفتن شما الان دکتر رفتین کاری کردین ؟پیگیر هستین؟

سلام عزیزم من رفتم پیش دکتر رزاقی و تحت نظر ایشونم همه ی آزمایشتامو انجام دادم باید آمپول وسرم بزنم ...

من فعلا کاری نکردم ولی تهران برام دوره، برا همین تصمیم گرفتم کمی لاغر شم بعدش برم تبریز پیش خانم دکتر سیمی تقوی یا دکتر فاطمه عباسعلیزاده، تو نت اینا روخیلی گفته بودن

حالا حتما برام آزمایش اینا مینویسن