2737
2734
عنوان

دختر نه ماهه ام

94 بازدید | 8 پست

سلام خانوما من دیروز دخترمو بردم واسه قدو وزن بهم گفت وزنش کمه6750 بود وزن تولدشم۲۴۰۰بوده غذام سه یا چهاروعده بهش سوپ یا زرده تخم مرغ اینا میدم شیرخودمم میخوره ولی احساس میکنم شیرم خیلی کم شده شیرخشک لب نمیزنه شما بچه هاتون تو این ماه چندکیلو بودن چیا بهشون میدین چه اندازه؟قطره اهنم نمیخورد از دیروز براش سیدرال گرفتم اونو میخوره

دخترم از هفت ماهگی تا الان صدگرم اضافه کرده خیلی ناراحتم😒

سلام عزیزم 

بهش میوه بده مثل سیب پوره کن موز بده دیگه الان بزرگ شده خیلی بهش سوپ نده غذای سفت بده مثل کته با گوشت  ماکارونی ابکش شده سیبزمینی ابپز کن یکم توش روغن بریز یا کره  

حتما هم روزی هفت هشت تا بادوم رنده کن براش 

من الان پسرم هشت ماهش داره تموم میشه بهش همه چی میدم تقریبا قطره اد هم حتما بده 

من پسرمو یک ماه پیش بردم بهداشت هشت کیلو بود .

سلام عزیزم  بهش میوه بده مثل سیب پوره کن موز بده دیگه الان بزرگ شده خیلی بهش سوپ نده غذای سفت ...

خیلی ازجیزارو وقتی بهش میدم عوق میزنه دیشب براش پوره سیب زمینی درست کردم نخورد شما ماکارونی رو چطوری بهش میدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ازجیزارو وقتی بهش میدم عوق میزنه دیشب براش پوره سیب زمینی درست کردم نخورد شما ماکارونی رو ...

وقتی ابکش میکنم هنوز سس رو مخلوط نکردم توی کاسه میریزم خوب له میکنم بهد یکم روغن هم میریزم خیلی دوست داره 

براش شربت اشتها بگیر اگه اشتهاش کمه 

2731

[QUOTE=77388774]اسم شربتش چیه؟روغن   نمیدونم عزیزم ولی بری داروخونه بگی شربت اشتها میدن دیگه آخه خودم استفاده نکردم  ولی خانومای اینجا زیاد میگن مثل شربت زینک و ...

نه روغن زیتون نمیریزم بیشتر کره میریزم یا روغن مایع 

عزیزم مثلا همون ماکارونی رو چقدر میخوره؟

ده پونزده قاشق میخوره .

شما هم به نظر من تنوع بده به غذاهاش ،خوشمزه کن غذاهاشو با نمک ،ادویه خیلی کم،رب و گوجه و هویج بریز،کره بزن عزیزم 

2738