2737
2734

یک همکلاسی دخترم شپش گرفته بااین که مدرسه معلم بهداشت داره و ماهی یک بار موهارو چک میکنه پدر ومادرش اومدن موهای بچه هارو نورموبایل انداختند چک کردند وقتی دخترم گفتم بابای رزیتا موهامو دید عصبانی شدم به مدیر مدرسه زنگ زدم که معلم بهداشت حق داره مو چک کنه نه هرکی ازراه برسه میرم اداره شکایت میکنم(الکی من که حوصله شکایت ندارم)بعد مدیر کلی خواهش که بارآخره دیگه نمیزارم کسی بیاد بره تو کلاس

خدایا بابت همه داده هایت شکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خود بابائه عامل شپشه 😆بعد دنبال مقصرم میگرده

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !

چه مدارس هری پری شدن یعنی هر کی هر چی دلش میخواد میکنه یه زمانی مدارس مثل حکومت نظامی بود پدر مارو درآوردن که 

واقعا متاسفم برای این سیستم آموزشی فقط بلدن از دولتی یا غیر انتفاعی فقط پول بگیرن از بچه ها اه حالم بهم خورد 

خدایا شکرت 
چه مدارس هری پری شدن یعنی هر کی هر چی دلش میخواد میکنه یه زمانی مدارس مثل حکومت نظامی بود پدر مارو د ...

آرووووم باش خواهررر☹

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2738

مدیر میگفت انگارخدا فقط به این بچه داده شب وروز تو مدرسه افتاده جزو انجمن اولیا هم شده راستش منم از دیروز خیلی کفری شدم تو که نگران دخترت هستی نگهش دار توخونه 

چه مرد پررو و بیشخصیتی چه معلم و مدیر بی دست و پایی دلیلش چی بوده؟

میگه دخترشون شپش گرفته خیلی اذیت شده تا تمیز شده میخوان کل کلاس را کنترل کنند

میگه دخترشون شپش گرفته خیلی اذیت شده تا تمیز شده میخوان کل کلاس را کنترل کنند

یعنی من جات بودم پدرشو در میوردم 

ادم ارومیم ولی حساسم رو پروبازی 

واقعا اون مدیر خیلی بی خاصیته.

مردک چندش

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2706