2733
2734
عنوان

😓لاغر کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصاا صبحونه نمیخورم اخه 😥

باشه نخور اشكالى نداره ولى تو وعده هاى ديگه هم پرخورى نكن يعنى نگو چون صبحونه نخوردم پس ناهار بيشتر ميخورم، ناهار و شام هم خيلى كم بخور هفته اى دو روز برنج و هربار پنج قاشق بخور بقيش غذاى نونى ميانوعده هم يه ميوه يا دو تا ساقه طلايى با چاى بخور علاوه بر اينها روزى دو ليوان شير يا ماست و ٣ تا خرما يا ٦ تا قند و يه قاشق مرباخورى روغن زيتون يا كنجد بخور يا بجاى روغن پنج تا زيتون سبز متوسط 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

من یک راه حل کاربردی دارم، رو من که خیلی جواب داده تا همین لحظه هیچ وقت تو عمرم چاق نشدم

درس خوندن

استرسی که امتحان و ارایه بهم میده و نیرویی که درس خوندن و فکر کردن ازم میگیره باعث‌میشه اصلا چاق نشم

من یک راه حل کاربردی دارم، رو من که خیلی جواب داده تا همین لحظه هیچ وقت تو عمرم چاق نشدم درس خوندن ...

واااای اینو ک ااصاا اوف خدای استرسم پنجشنبه هم ارائه دارم از الان غمم گرفته استرس دارم میخوام ی قرص ارام بخش بخورم برم. 😂خواب اور آلپرازولام فقط تو کلاس نخوابم صلوااااات🤣🤣

2738
چشممم حتما فقط نون چقد میتونم بخورم؟

يه مربع ٩ در ٩ سانتيمتر نون سنگك يا بربرى ، يا دوبرابر تافتون يا چهار برابر لواش، البته بهتره سنگك بخورى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود