2737
2734
عنوان

ازدواج اجباری و بی عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 3110 بازدید | 160 پست
بله خودمم قصد دارم سال دیگه، بیشتر در جامعه باشم و دنبال کار و اشتغال

دخترم تو که ظاهرت مشکلی نداره همچین گفتی منتظر یه فاجعه بودم😐شبیه خواهر دوستمی!اون یه درجه هم از شما لاغر تره 

اصلا نمیخواد سمت ارایش و بیحجابی و اینا بری خصوصا که خانوادت دوست نداشته باشن قلبا

همین که زیر چادرت لباس رنگ روشن بپوشی، طراوت و جذابیت رو تو کارها و برنامه های روزانه ت داشته باشی خودش عالیه

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره صورتم خیلی لاغره، البته کلاً لاغرم (49 کیلو هستم) غذای کمی میخورم (یا به عبارت بهتر، غذای کمی گ ...

من تازه عکستون رو دیدم .اتفافا خیلی هم زیبا هستین فقط خودت رو خییلی دست کم گرفتی.دوست خودم نامزدش رو دس نداشت وحاضر نشد باهاش ازدواج کنه نامزدش قبلا کارشناسی حقوق داشت اما الان داره یه رشته تاپ میخونه .الان دوستم حسرت نامزد سابقش و سادگی ویه رنگ بودنش رو خیلی میخوره.

2728
ههههه اتفاقاً یکی - دو بار رفته سوریه هیچیش نشده 😁

اطلاعاتیه پس. انشالله شربت شهادت مینوشه

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  

استارتر اصلاح کنی و چاق بشی چهرت باز میشه خشگل میشی روسری این رنگیم سر نکن یه خورده شادتر سر کن

فقط چاق بشو 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
او آقا چی اون شمارو دوس داره؟

به دلیل سنتی بودن خانواده ها، به اون صورت با هم رفت و آمد و رابطه ای نداریم، فقط جلسات خانواده ای با حضور همه، از نظر علاقه داشتن، ایشون اصلاً من و روحیاتم رو نمیشناسن و صرفاً چون از خانواده مذهبی و سنتی هستم و چادر و منقعه میپوشم، پا پیش گذاشتن

2738

وای خدا چه شرایط بدی چقدر از خوندن متنت دپرس شدم =(

ببین تو با این مرد حتی اگه ازدواج کردی یادت باشه دنیا به آخر نرسیده میتونی بعدش ازش طلاق بگیری چون الان مجبوری باش ازدواج کنی ولی ولییییی ولیییییییییییییی خوب یادت باشه هیچوقت ازش بچه دارنشی جوگیر هم نشو زود فک و فامیلش میریزن بچه بیار خودشم مهربون میشه که بچه واسش بیاری بعد که بچه اوردی شروع میکنه گند کاریاشو رو کردن بدون اینکه بترسه 

ببین یه چیزیم بت بگم تو با این شرایط که گفتی اینکه هم خونوادت وضع مالیشون خوب نیست هم اینکه قیافتو به گفته خودت خوب نیس (به نظرم هر کسی زیباییهاشو داره)ولی ازینم نگزریم که مردا با شکل و قیافه عاشق میشن برعکس زنا ___بهت تضمین میدم اینی که میخواد باهات ازدواج کنه بعد از ازدواج ولعش به زنا بیشتر میشه و فقط پای تو نمیمونه زرنگ باش بچه دار نشو و سعی کن در کنار ازدواج استفلال و ازادیتو بدست بیاری 

امیدوارم حرفامو خونده باشی و یه لحظه بشون فکر کنی تا یه بچه بیگناه اون وسط بدبخت بشه 

میگم گفتی انقدر فقیریم چطوری میاید کرج :| جو الکی دادی چقد 

پدرم نظامی بودن، سال 85 بازنشسته شدن و محل کارشون به بازنشسته ها، یک قطعه زمین برای ساخت خونه داد (تا با حقوق بازنشستی شون خونه برای خودشون بسازن)

اون قطعه زمین، جایی بیرون از شهر اهواز بود کاملاً وسط بیابون (منطقه ای به اسم کیانشهر که اگه سرچ کنین توی گوگل ارث میاد) کیانشهر الان که الانه هنوز بیابونه چه برسه به سال 87 که ما توش ساکن شدیم، وقتی اینجا ساکن شدیم کاملاً بیایون خالی بود و حتی به اون صورت همسایه ای هم نداشتیم فقط کارگرهای افغانی بودن که مشغول کار روی ساختمونای نیمه ساخت بودن، پر از سگ بود اینجا، من اون موقع 13 سالم بود و سوم راهنمایی بودم، توی گل باید راه میرفتم تا برسم مدرسه که خیلی دور بود

چار تا برادر دارم که یکیشون مبتلا به دیابته و به خاطر بیماری، 80% از عصب بیناییش رو از دست داده و تقریباً نیمه کوره، و حتی این بیماری، اعصاب مثانه اش رو تضعیف کرده و تا حدی از کار انداخته و حالا برای قضای حاجت باید روزانه از سوند های ادراری استفاده کنه، خرید انسولین هاش و خرید داروها و سوندهای مورد نیازش هم هزینه زیادی میبره

الان هم که میخوایم بریم منطقه ی فردیس ساکن بشیم، فقد قراره این خونه رو که زمینش رو محل کار پدرم داده و ساخت اون از طریق حقوق بازنشستگیش بوده رو رهن بدیم و بریم خونه ای کوچیک در فردیس رو رهن کنیم

(البته قصدمون در ابتدا فروش این خونه بود بلکه بتونیم علاوه بر رهن خونه در فردیس، یه مبلغی به عنوان سرمایه دستمون بمونه و برادرهام باهاش کاری راه بندازن و شرایطمون رو تغییر بدن، اما متأسفانه هیچ مشتری ای برای خونه پیدا نشد چون توی اهواز همه به محض اینکه بتونن فرار میکنن و میرن به استانی بهتر، کسی نمیاد اینجا خونه بخره، برای همین قصد داریم اینجا رو رهن بدیم و اونجا خونه ای رو رهن کنیم)

دخترم تو که ظاهرت مشکلی نداره همچین گفتی منتظر یه فاجعه بودم😐شبیه خواهر دوستمی!اون یه درجه هم از شم ...

من خودم کاملاً به حجاب عقیده دارم و ابداً قصد بی حجاب شدن یا بدحجاب شدن ندارم

به طور کلی علاقه دارم با مانتو (مانتوی کاملاً متناسب و نه تنگ و کوتاه) و روسری، کاملاً محجبه باشم اما راستش علاقه ای به چادر و مقنعه ندارم و عملاً از سیزده سالگی تا امروز چادر و مقنعه رو اجباراً میپوشم

😂 گناه داره، چکارش دارم بذار تو دنیا بمونه و اکسیژن هدر بده

حس میکنم اون آقایی که میگی اینطورام نیست اینا تصورات شماست

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2706