2737
2734
عنوان

خواب دختر دوسالم بهم ریخته

99 بازدید | 15 پست

سلام دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید

دخترم دوسال و چهارماهشه 

اربعین پدرش رفت کربلا و خیلی بی قراری کرد تا اومد از رو تاب افتاد و دوهفته مریض و بیحال و ترسیده بود مرتب رو پام بود و گذشت مریص شد ویروس گرفت و سرماخوردگی و اسهال استفراغ مرتب یکهفته رو پام بود شب تا صبح تکون میدادم خیلی روزای سختی بود یکهفته سه کیلو کم کردم 

بعد از همون وقت خوابش کلا بهم ریخته

نمبدونم تاثیر داروهاست بخدا عاجز شدم 

قبلا ساعت نهایتا یک و نیم میخابید تا دوازده ظهر فردا

ولی الان میخابه همون دوازده یک ولی مرتب هریکساعت بیدار میشه رو پا باید بذارم

خیلی هم نق میزنه تو خواب انگار کابوس ببینه

شباهم از یک مبخابه تا پنج یعنی کلا پنج ساعت مبخابه پامیشه بیدار اجیر میشه قشنگ بعد صبونه میخوره چهارساعت بعد دوباره میخابه 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
بچه ها خودم خیلی داغونم همه اینا حجم سنگینی از استرس و حالا بدخوابی و اصلا خواب عمیق ندارم خیلی اذیت ...

میتونی از دارو استفاده کنی. مثل زادیتن یا سیتریزین. الانم فصل سرده اینا از ابریزش و سرماخوردگی هم جلوگیری میکنن ۴-۵ شب بدی خوابش مرتب میشه . من پسرم یه مدت اینطوری بود داغووون شدم دکتر زادیتن داد تنظیم شد

میتونی از دارو استفاده کنی. مثل زادیتن یا سیتریزین. الانم فصل سرده اینا از ابریزش و سرماخوردگی هم جل ...

جدی میگید 

حتما امتحان میکنم

كمك نداري مثلا مامانت يا كسي چندروز بياد

مادرشوهرم طبقه بالاست و با دردودل های من فقط مبخنده و میگه خوب میشه

مامانمم همش دلسوزی میکنه از پشت تلفن با اینکه نردیک هستن بهم 

من همیشه تو همه ی ایام بارداری و سختی ها و مریضیها خودم بودم و همسرم 

متاسفانه نه من نه همسرم خانواده دلسوز نداریم

میتونی از دارو استفاده کنی. مثل زادیتن یا سیتریزین. الانم فصل سرده اینا از ابریزش و سرماخوردگی هم جل ...

مادر فقط داغون میشه 😔😔الانم رو پامه بهش دیفن دادم خوابید فعلا

مادرشوهرم طبقه بالاست و با دردودل های من فقط مبخنده و میگه خوب میشه مامانمم همش دلسوزی میکنه از پشت ...

ببر دوساعت بزارش بالا يكم خودت بخاب بزا حداقل انرژي داشته باشي دوساعتو كه ميتونه نگر داره

ساعت 8 9 شب باهاش انقدر بازی کنین تا خسته بشه

یه روز درمیون ببرش حموم بعد حموم خوابالوده میشه

روزا هم اگه امکانش هست برین بیرون تفریحی جایی البته با توجه به سری

هوا سرما نخوره شهر بازیهای سرپوشیده که خسته بشه بخوابه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2706