2733
2734
عنوان

کسی میتونه به من راهکار خوب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 34 پست
سلام عزیزم شوهرمن هم نمازشو به موقع اکثرا می خوند ولی یه مدت کاملا گذاشت کنار.دلیلشو نگم بهتره.بخاط ...

شوهر من دلیلش تنبلیه و اینکه همش کاراشو حواله میکنه به آخر وقت و قضا میشه دیگه

الهي و ربي من لي غيرك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل مامانا نصیحتش نکن

به نظرم شما اول وقت برو نماز بخون ایشونم با دیدن شما میره میخونه حالا عجله نکن شاید دغدغه ای مشغله ای داره که آشفته کرده برنامه ااشو. اینو میتونی بپرسی چیزی فکرتو درگیر کرده 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2738
چراآخه؟؟

کلا مذهبی نیست 

بهش میگم وهابی هستی تو 

وقتی حرصم میگیره ولی در کل دیگه درباره ی مذهب و دین هم کاری نداریم کلا هر کدوم تو عالم خودمونیم😑

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
چطور؟

اهان پس سنتون بیشتر از ماس

ما۲ ساله ازدواج کردیم

من همون اول بهش گفتم دوست داری یاداوری کنم نمازتو یا نه؟ گفت اره

بعداون همیشه گفتم نمازت یادت نره اونم پامیشد میخوند ولی بعضی وقتا قضامیشد بعدش تصمیم گرفتم باهم نماز بخونیم...بخاطر همون دیگه قضانمیشد چون عادت کردیم ک باهم بخونیم منتظر همدیگه میموندیم درسته خیلی دیر میخونیم ولی حالا حداروشکر قضانمیشه حتی صبح ک من بلند نمیشم شوهرم گاهی بلند میشه

و اینکه اون وقتایی ک زود میخونیم انقدر انرژی میدم مثلا هی میگم وای چقد حالمون خوبه نمازمونو زود خوندیما...این باعث میشه فرداشم نمازمونو زودبخونیم و اینکه یادش نره خوندنش واجبه زودتر خوندنش بهتر

2706