2726
عنوان

بچه ها سگم گم شده تو رو خدا از ته دلتون دعا کنین پیدا بشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3452 بازدید | 95 پست
این چه دعاییه؟‌! غم هاش تو از دست دادن عزیزاش خلاصه بشه؟! !! 

ن تو گم شدن سگ ن چیزای بیشتر بد فهمیدی

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییییییی الهی بمیرم براش 😢😢😢😢😢

برای سگه بمیری؟واقعا از ته دلت گفتی؟حالا دعا کن پیدا بشه ولی جونت ارزشش بیشتر از این حرفاست به نظرم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2728

وای عزیزم...😢

ان شالله زودتر برگرده و ب ارامش برسی...غصه نخور 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
واییییییییی الهی بمیرم براش 😢😢😢😢😢

عاشقتم.یعنی هر جا میرم هستی

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
تو که اینهمه دوسش داری چرا مواظبش نبودی

خونمون ویلاییه شوهرم داشت حیاط و میشست یه لحظه هواسش نبود رفت بیرون از خونه دزدیدنش چون در حیاطم باز بوده

Live the moment now✌
ن تو گم شدن سگ ن چیزای بیشتر بد فهمیدی

کسایی که سگ نگه میدارن حتی گاهی اندازه بچشون دوسش دارن واسه اونا موضوع کوچیکی نیست

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

وابستگی به حیوون خیلی سخته منم طوطیم رفت تا ماه ها ناراحت بودم.هنوزم یادش میفتم غصم میشه.دیگه هیچوقت دنبال حیوون خونگی نرفتم و نمیرم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
برای سگه بمیری؟واقعا از ته دلت گفتی؟حالا دعا کن پیدا بشه ولی جونت ارزشش بیشتر از این حرفاست به نظرم

ارع از ته دلم گفتم خودم س تا دارم ی بار مریض میشن جونم در میاد اینقدر زار میزنم و دکتر اینا میبرم تا خوب بشه اینکه دیکه گم شده معلوم نیست کجا دست کیه 

چون سگها خیلی وفا دارن هرجا هم برن هیچوقت صاحب قبلیشونو فراموش نمیکنن الان معلوم نیست چ حالی داره 😢😢😢

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔
خونمون ویلاییه شوهرم داشت حیاط و میشست یه لحظه هواسش نبود رفت بیرون از خونه دزدیدنش چون در حیاطم باز ...

حالا زیاد حرص نخور برای بچت خوب نیست عزیزم

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706