2726

از شنبه شب گم شده یعنی دزدیدنش با امشب میشه ۴ شب که من نه خواب دارم نه زندگی حتی نتونستم درست حسابی غذا بخورم اینقد گریه کردم زیر چشمام خشک شده دسته خودم نیست خیلی بهش وابسته بودم فقط از دست خودم غذا میخورد الان نمیدونم کجاست حالش خوبه غذا میخوره ای خدااااا😭😭😭بچه ها خواهش میکنم از ته دلتون برام دعا کنین هر چی زودتر پیداش کنم با همین دل شکستم برا تک تکتون دعا میکنم که هر چی از خدا میخاین بهتون بده 🙏🙏🙏

Live the moment now✌

تو دیوار قسمت فروش سگ مرتب چک کن ممکنه بذارنش برا فروش

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امیدوارم سگت پیدا بشه و همیشه غم هات تو این چیزا خلاصه بشه

منظور بد ندارم یعنی چیزای بدتر مریضی و داغ عزیز نبینی😢😢😢

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
امیدوارم سگت پیدا بشه و همیشه غم هات تو این چیزا خلاصه بشه

این چه دعاییه؟‌! غم هاش تو از دست دادن عزیزاش خلاصه بشه؟! !! 

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

یاد فیلم عاشقانه افتادم

ایشالله بزودی پیدا بشه

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706