2733
2734
گناه کردیم زن شدیم 😔  میگن بهشت زیر پای مادرانه میترسم بریم ببینیم پرشه مرد جا برا مادرا نیست ...

والاااااا ب قول خواهرم بهشت رو میندازیم زیر پای همین مردا نخواستیم.اونا دردای مارو بکشن یکم

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايشالله سوره نورو بخون زايمانت راحت ميشه با رضى برو برا زايمان يا غياث المستغيسينم زياد بگو 😊

چشم گلم ممنون عزیز

حتمااا تند تند شیاف بزار ک درد حس نکنی

عه پس راسته😧😧 یاخداااااا

ازشیاف بدم میاد

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2731
ن من دردم گرف وارد هفته ٣٩شدم كم كم دردام شروع شد درس بخدا ي هفته طول كشيد ي سانت ي سانت وا ميشد رحم ...

راضی بودی پس عزیزم از زایمان طبیعی؟اگه برگردی ب عقب بازم همین رو انتخاب میکنی؟

آره دقیقا تازه من خصوصی بودن یه مورفین اوردن برا سه نفر هیچم تاثیر نکرد درش برام مثه عکس رنگی بود یع ...

وای چ بد..خداکنه من اینطورنباشم..خدابچه هلتوبرات حفظ کنه مرسی عزیزم ک گفتی

بهش ک فکرمیکنم بدنم میلرزه ازترس😧😧

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2738
ن هیچم بدت نیادد.خیلییی خوبه

اولش گفتم طبیعی میارم مامانم و خواهرام گفتن اصلاااااااااا..فقط سز چون معذرت میخوام چیزمیشی 

ببخشیدتوروخدا.....گشاد😬😬

راضی بودی پس عزیزم از زایمان طبیعی؟اگه برگردی ب عقب بازم همین رو انتخاب میکنی؟

اره اگ بازم شوهرم كنارم باشه طبيعي رو انتخاب ميكنم 

چون تو طبيعي اگ يكيو داشته باشي ك ساپورتش كنه دردو نميفهمي 

موقعه اي ك درد داشتم شوهرم واقعا خيلي همراهيم كرد درد ميكشيدم ولي لذت داش اون درده برام 

ولي ديدم اونجا زنايي ك درد ميكشيدن و سختشونم بود

اولش گفتم طبیعی میارم مامانم و خواهرام گفتن اصلاااااااااا..فقط سز چون معذرت میخوام چیزمیشی  ...

ببین عزیزم هرچی که دلت میگه گوش کن...و مامای خوب یا دکترت

اره اگ بازم شوهرم كنارم باشه طبيعي رو انتخاب ميكنم  چون تو طبيعي اگ يكيو داشته باشي ك ساپورتش ...

عزیزم چقدر حرفات برام آرامش بخشه....دعا کن برام دلم آروم بگیره...‌

ببین عزیزم هرچی که دلت میگه گوش کن...و مامای خوب یا دکترت

سزمیکنم بهتره من تحملشوندارم..خودمومیشناسم

2706