2726
خدا بهت صبر و تحمل بده خیلی سخته

ممنون انشالله بتونیم از اینجا ببریم شده واسم جهنم.دخترا خودش سال تا ماه ادم شوهر نمیبینن منم هر روز ی چیزیشون را باید تحمل کنم پدرم و در اوردن فقط دعا کن جدا شیم

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
😀😀😀بگین دیگه فضولیم گل کرده😣

دوستمون گفت عزیز پایین تر

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون انشالله بتونیم از اینجا ببریم شده واسم جهنم.دخترا خودش سال تا ماه ادم شوهر نمیبینن منم هر روز ...

انشالا که خونه بخرین و از اونجا برین

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
انشالا که خونه بخرین و از اونجا برین

بد بختی اینه ک کارشون شراکتیه و حق مارا میخورن توی 4 ساله همه خرجی واسه خودشون میکنن ماهم دریغ از 1000 تومن پس انداز

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
چرا ترکید چقد همه پست منوو پاسخ داده بودن اومدم ببینم کی چی گفته دیدم ترکیده

اول همه حرص خوردن بعدش گزارش زدن چون فک کردن دروغه

بد بختی اینه ک کارشون شراکتیه و حق مارا میخورن توی 4 ساله همه خرجی واسه خودشون میکنن ماهم دریغ از 10 ...

خدا جای حق نشسته عزیزم به حقتون میرسین انشالا

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

اول همه حرص خوردن بعدش گزارش زدن چون فک کردن دروغه

من گزارش نزدم ولی فک کنم دروغ بود اگرم نبود زندگیشون زندگی نبود ب درد نمیخورد

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.
من گزارش نزدم ولی فک کنم دروغ بود اگرم نبود زندگیشون زندگی نبود ب درد نمیخورد

بنظر منم یه زن باید ناقص العقل باشه که اجازه بده شوهرش با زنی دیگ در ارتباط باشه

اگه واقعا ارتباط کاری دارن پس چرا تو فضای مجازی پیام میدن باهم دو دقیقه زنگ بزنه سنگین و رنگین حرفشو بزنه و تمااااام

بنظر منم یه زن باید ناقص العقل باشه که اجازه بده شوهرش با زنی دیگ در ارتباط باشه اگه واقعا ارتباط ک ...

اخه نوشته میخوای باهاش حرف نزنم. خانومه نوشته خرف بزن ولی کم

عین این میمونه بگی خیانت بکن ولی کم!!!

بعد همین خانم چهار روز دیگه تاپیک میزنه شوهرم خیانت کرده خب از اینجا شرو میشه خودت راهشو براش باز میکنی اجازه میدی دیگه همه ک از اول یهو وارد ی رابطه ای نمیشن

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.
خدا جای حق نشسته عزیزم به حقتون میرسین انشالا دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

ممنونم ک امشب باهات حرف زدم داشتم میپوکیدم داستانش مفصله  همیشه گذشت کردم ولی امشب  دارم میترکم صبح شوهر عمه شوهرم فوت کردند.و پدرشوهرم و همه خونه عمش بودن تا 2 ولی شوهرم 12 اومد 2 بچم نخابیده بود رفت پایین پدر شوهرم گفت فردا بعد تشیع جنازه میان ناهار اینجا خونه ما زنا میان بالا مردا هم پایین بدون این ک بگه خره تو اجازه میدی راضی هستی کاری داری نداری هییچی بچه منم خیلی شیطونه حالا دختراش اصلا دست ب سیاه و سفید نمیزنن..منم خیلی ناراحت شدم اگه بیان اتاقم و بعدش تشکر کنن ناراحت نیستم بعد طلب کارم میشن دارم رانندگی یاد میگیرم خون ب جیگرم کردن ماشینا چرا میبری.3 تا ماشین داریم.یکیش تو خونه داره خاک میخوره زننباید رانندگی کنه در صورتی ک دخترا خودش پشت ماشین میشنن نمیدونی خیلی اذیتم کردن فامیلم هستیم.من اصلا دوست ندارم از شون بد بگم پشت سر حرف بزنم.ولی امشب دیگه نتونستم خواستم تاپیک بزنم گفتم ن درست نیست خودم را تو تاپیک تو خالی کردم .ببخشید ولی ممنون ک گوش کردی

2706