2733
2734
عنوان

دکتر بهم گقت نوک بینیت گوشتیه..‌‌

| مشاهده متن کامل بحث + 2430 بازدید | 128 پست
ترست تو حلقم گلم!!😂😂😂😂😂

زهر مااااار 😂😭😢 یهو دیدی همونجا یه جوک +۱۸ گفتم مامانم یه مشت زد تو دماغم دوباره عمل لازم شدم😭😪😢

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا یکی بگه وقتی داریم به هوش میایم چیکار کنیم چرت و پرت نگیم😢؟تموم ترس من از عمل همینه میترسم ...

من بعد عمل کل زندگیمو واسه مامانم تعریف کرده بودم ینی کار کرده و نکرده رو😂😂😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

واااااای نگووووووووووووووووو😢😫گفتم راهکار بدین بهم نه بدتر بترسونین منو😤 اصلن من عمل نمیکنم😡😡😠😓😢😭

قصد دارم به دکتره بگم تا به هوش نیومدم منو نبر تو بخش😖😭😢

واااااای نگووووووووووووووووو😢😫گفتم راهکار بدین بهم نه بدتر بترسونین منو😤 اصلن من عمل نمیکنم😡😡😠 ...

مال من عمل اپاندیس بووود البته خخخ

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
واکنش مامانت چی بود حالا😢😂

اونوقتا کارای زیادی نکرده بودم.ولی الان بیهوش شم بعدش چیزی بگم فک کنم جسمو هم بدن لاشخورا بخورن😂😂😂