2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عید امسالم خاهرشوهر کوچیکم که چهل سالشه با شوهرشو سه تا دختراش اومده بودن خونمون و اینا بشدت مذهبین و سه تا دختراش با اینکه نوجوان هستن ولی بسیار چادری و چشمو گوش بسته...خلاصه شوهرمنم فیلم خارجی دوبله گزاشت و ماهم فکر کردیم چون دوبلس پس سانسوره یهو یه قسمت میاد که زنو مرده میرن رو تخت و قشنگ همه چیو نشون میده..شوهرمم اول هنگ کردو هول شد بعدم هرچی میخاست بزنه بره جلو نمیشد قیافه خاهر شوهرمو شوهرش😠😠😠 قیافه دخترا😨😨 منم هفت ماهه حامله بودم انقدر خندیدم که نزدیک بود بزام .. بعدم خیلی ناراحت شدن

عید امسالم خاهرشوهر کوچیکم که چهل سالشه با شوهرشو سه تا دختراش اومده بودن خونمون و اینا بشدت مذهبین ...

وااااای خاک ب سرم😆😆😆😆😆

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁
عید امسالم خاهرشوهر کوچیکم که چهل سالشه با شوهرشو سه تا دختراش اومده بودن خونمون و اینا بشدت مذهبین ...

خدا خیر بده تو ضوهرتو اونا که ب بچهاشون چیزی یاد نمیدن حداقل شما یاد دادین😂😂😂

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

😂😂😂😂

یکی از دوستام می گفت ما تازه ماهواره نصب کرده بودیم

خانواده عموم هم خونمون بودم

یهو بابام زد یه کانال که یه صحنه اووووف نشون میداد

بابام پرید جلو تلوزیونو بغل کرد

به منم می گفت کانالو عوض کن 

منم گفتم آخه جلوشی نمیتونم بیا کنار

یه ۵ دقیقه کلنجار داشتیم 

تایکی رفت کلا از  پریز کشید😂😂

وااای عاشق عکس پروفایلتم 😍

قربونت

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

دوهفته بود که عقد کرده بودیم

مهمونی پاگشا خونه ما بود

واسه یه کاری مجبور شدیم بریم خونه و بیایم

نامزدم تو خونه لپم رو دندون گرفت (نه خیلی محکم اما جاش موند)

ما هم بیخبر اومدیم خونه منم قشنگ میرفتم میومدم هیچکس هم چیزی نگفت

تا اینکه بعد ربع ساعت هم عروسم دید گفت وااای نامزدت واست نشونه گذاشته برو یه کرمی چیزی بزن

تا یک ساعت داشتم عرق میریختم

2706