2737
2734
عزیزم پیشاپیش قدم نورسیدت مبارک باشه.الهی همیشه زیر سایه ی پدر و مادرش سالم و سلامت باشه عزیزم موقع ...

مرسی گلم حتما حتما از الان دعا میکنم اگه لایق باشم 

🙏🙏🙏

منم بعد 2 تا سقط و دوسال عذاب آور باردار شدم درک میکنم انشاءالله یه بارداری سالم و راحت نصیبت بشه الهی آمین🙏🙏🙏

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونایی که تو زمستون نی نی هاشون میاد چیزی بافتن براشون😀😀😀

دقیقا همین با پاپوشو تل البته سفارش دادم برام بافتن

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
این برای هفته ی 28 هست

منم هفته ۲۷ ام تقریبا شکمم مث شماس نمیدونم چرا گرد نیس انگار مربعه😶 روی نافم جلو نیومده صافه ب نظرم خیلی مسخرس از زیر سینم گرده از پایینم گرده رو نافم صافه😐

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2731
اونایی که تو زمستون نی نی هاشون میاد چیزی بافتن براشون😀😀😀

من بافتم برا بچه بعدنام..الان فعلا عقدم🙈😍

خیلی چیزا بافتم هم دخترونه هم پسرونه

این یه نمونشه

من بافتم برا بچه بعدنام..الان فعلا عقدم🙈😍 خیلی چیزا بافتم هم دخترونه هم پسرونه این یه نمونشه

ایول آفرین دختر هنرمند منم خیلی دوستداشتم بلد بودم

2738
ای خدا😂😂😂فک کنم اخر ماه شیر درست میشه بزرگ میشه هنوز وقت داری.خواهرم هیچی نداشت  سرنه ماهه ر ...

کاش رشد کنه 

من بزرگ خوشم می اد 

همش باید با جک دار بزرگش کنیم😏

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
من بافتم برا بچه بعدنام..الان فعلا عقدم🙈😍 خیلی چیزا بافتم هم دخترونه هم پسرونه این یه نمونشه

خیلی قشنگه 

من بلد نیستم ببافم 😞

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
ایول آفرین دختر هنرمند منم خیلی دوستداشتم بلد بودم

منم بلد نبودم ولی اینقد الکی الکی بافتم تا بافتنشو یاد گرفتم😁😁

عکس من 😑 هفته ی 27 البته عکس برا بیس روز پیشه ولی شکم همینه ........😕

من ک هفت ماهم سینه ام ی کوچولو بزرگ شده ب دهن بچه هم نمیرسه  اندازه ی اناره 😕

خانوم سایز بگو ما انارمنار سرمون نمیشه😂😂

انواع کارای هنری انجام میدم  سفارشم قبول میکنم  اوووووف چه قیمتایی   
2706