2726
سلام من دکتر محمد رادفر را پیشنهاد میکنم متخصص تغذیه و رژیم درمانی اند کارشون تو اصفهان حرف نداره من ...

عزیزم هزینه هاشون چطوره؟، هر هفته باید رفت؟ رژیمشون سخت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. معصومه هستم.من با اکانت دوستم نیلوفر وارد شدم. چون خودم اکانت ندارم.چون خودم برای کم کردن وزنم خیلی این در و اون در زدم و رژیم های دکتر کرمانی رو گرفتم و رژیم اینترنتی و برنامه کرفس و لاغری آسان و ... دم نوش نیوشا و قارچ گانودرما و قهوه گانودرما و .... خوردم و اذیت شدم. اومدم اینجا برای بقیه توضیح بدم که شاید مث من به دردشون بخوره. من تیرماه 97 وزنم 104 کیلو بود و دوتا زایمان داشتم.از نظر روحی شدیدا داغون بودم و با خانواده شوهرمم مشکل داشتم. پیش دکتر رادفر تو آمادگاه رفتم.رژیمهاشون تو نگاه اول سخت نبود ولی اجراش خیلی باید دقیق انجام میشد.البته چون ویزیتهاش برخلاف بقیه مشاوره های تغذیه که دو هفته این و کلی پول میگیرن یکماهه است خودشون شدیدا پیگیر بودن.بهمن سال 97 من از وزن 104 رسیدم به 71 کیلو. از ویژگی های دکتر بگم که باعث شد من بتونم ادامه بدم. اولا خوش اخلاقه و وقتهایی که وزنم درست کم نمیشد یا استپ میکرد غر نمیزد. دوما خیلی پولکی و مادی نگر نیست و هیچ وقت حس نکردم داره منو پیاده میکنه و خرج  رو دستم میذاره. سومازور نمیگه که مثلا تو سه ماه باید بیست کیلو کم کنی. با صبر و حوصله کار میکنه و حسابی وقت میذاره. 

سلام من همه ی رژیم درمانی های اصفهان را رفتم و نتیجه نگرفتم و استپ وزنی کردم ولی الان دو ماهه دکتر محمد  رادفر را پیدا کردم واقعا عالی هستند ایشون فهمیدند من مشکل تیروئید دارم و الان تو دو ماه 10 کیلو کم کردم واقعا خدا خیرشون بده خیلی با اخلاق آمد و ویزیت هاشون ماهی یک مرتبه هست. آخرش آدم باید به متحقق هر کاری مراجعه کنه من از سایت باهاشون آشنا شدم

2728
عزیزم هزینه هاشون چطوره؟، هر هفته باید رفت؟ رژیمشون سخت نیست

منم میرم خیلی عالیه دکتر رادفر. ماهی یباره و ویزیت 45 هست که نسبت به همه‌ی کیلینیک های اصفهان هزینه هاس به صرفه بوده واسه من

بچه هایی که رفتن پیش دکتر رادفر هزینه هاشون بالاست؟ هر هفته باید رفت؟ 

هزینه هاس نسبت به همه جا عالی و به صرفه هست ماهی ببارم باید بریم. من که خیلی نتیجه گرفتم و دارم میرم تو تثبیت. رژیم هاشم خودش همون موقع مینویسه

بچه هایی که رفتن پیش دکتر رادفر هزینه هاشون بالاست؟ هر هفته باید رفت؟ 

سلام من دو دو ماه 10. کیلو کم کردم عالیههههههه. ماهی یبار ویزیت میکنه. و هزینه هن فقط ویزیت هست که نسبت به همه جا مناسب. تازه رژیم هاشم خیلی خوبه و کلی به آدم انگیزه میدن ایشون

دکتر غیاثوند استاد دانشگاه هم هستند و واقعا کارشون عالیه برای رژیم

سلام عزیزم من خودم دانشجوی ایشون بودم...فقط یه چیزی بگم استاد دانشگاه بودن اصلا ملاک خوبی نیست

شاید سطح علمی شون بالا باشه ولی چیز زیادی در اختیار ما قرار نمیدادن

لطفا یه صلوات برای همه منتظرا بفرستید تا دامنشون سبز بشه و باردارها به راحتی فارغ بشن😉

سلام.بنظرم دکتر رادفر بهترین متخصص تغذیه اصفهانه.هم خیلی باسواده و هم اینکه خوش برخورده.هر جلسه هم پیشرفت بیمار رو کاملا آنالیز میکنه.دونفر از اقوام ما ک پیشش رفتن خیلی خوب دارن لاغر میشن.

سارا خانمی من یه دکتر معرفی میکنم اگه نری پیشش ضرر کردی دکتر مجید کلاهدوزان: البته کلینیکه، و خودش ر ...

کجای اصفهان هست که انقدر ارزون میگیره،والا کلینیک خانواده ی نجف اباد میاد اول هفتصد میگیره بعد هفته ای هفتادو پنج ولی خب خیلیها نتسجه گرفتن حتی خانمهای مسن ولی هزینش برام سنگین

2706