2733
2734
عنوان

من معذرت میخوام

711 بازدید | 15 پست

دوستای عزیز من صبح امروز تو تاپیک یکی از دوستان برای دلجویی از یکی از کابرا جمله ای نوشتم که حاوی نوعی اهانت به قشری از هم وطنان بود. راستش من به خاطر بیماری دخترم دیشب درست نخوابیده بودم و اصلا متوجه بار معنایی پیامم نبودم ، بعد از دیدن کامنتهای منفی تازه متوجه اشتباهم شدم و اینکه اصلا نتونستم منظورم رو درست بیان کنم ، الان به تمام دوستانی که از پیامم ناراحت شدند کاملا حق میدم و قلبا از همه شما دوستان عزیز که با کامنتهای به جاتون منو متوجه اشتباهم کردید عذر خواهی میکنم و همچنین از دوستانی که بزرگوارانه از کنار اشتباهم گذشتند و خیلی مودبانه بهم تذکر دادند تشکر میکنم.

از اینکه عذر خواهی منو میپذیرید از شما ممنونم😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در جریان کامنت تون نبودم 

ولی احسنت ب فهم تون ک دلجویی می کنید ...

انشاالله همیشه سالم باشه کوچولوتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

🙄خیلی بده ادم یه چیزی میگه سریع مث عقده ای ها دور  از جون بعضیا به ادم میپرن خب بعضیا شاید شوخی میکنن شاید منظور دیگه ای دارن منم تو موقعیتت بودم یه حرف شوخی زدم صد نفر مث وحشی ریختن سرم ولی اصلا برای من مهم نیست 

2738

آورین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
🙄خیلی بده ادم یه چیزی میگه سریع مث عقده ای ها دور  از جون بعضیا به ادم میپرن خب بعضیا شاید شوخ ...

من ی تایپیک زدم انقدر ک بعضیا لطف داشتن قفلش کردم😞اخه اونا ک همه ی ماجرا رو نمدونسن

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

همون روستایی واونا???

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706