2726

دوستان، می‌خوام برای دخترم صندلی ماشین بخرم. چه مارکی بهتره؟ به چه نکاتی باید دقت کنم؟ ایرانی بگیرم یا خارجی؟ دلیجان چطوره؟ انواع دلیجان هست با انواع قیمت، مدلی بوده که راضی باشید؟...کلا هر نکته ای که میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید..پیشاپیش هم ممنون

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همی الان داشتم تو دیجی کالا نگا دلیجان میکردم 300 و خورده ای

آره ولی قیمت های بالاتر هم داره، الان شوهرم تووو یه سایت دیگه نگاه کرد ۱۹۰ هزار تومنی هم هست!!! میترسم ارزون بخرم بد باشه

2728

من ایرانیا رو نمیشناسم تو خارجی ها اول پگ پرگو خوبه بعد مکسی کوزی و بریتکس بعد گراکو بنظر من

سیفتی فرست و بیبی ترند هم خیلی معمولین ولی بد نیستن

چیکو من خوشم نیومد گرمه خیلی پارچه هاش ولی اونم بد نیست خوبه 

اپشن صندلی ها مختلفه مثلا جالیوانی دارن یا نه اینکه از نظر امنیت دور سر و راحتی چجوری هستن تاریخ انقضاشون چند وقته تا چه وزنی رو تحمل می‌کنند نرم بودن صندلیشون و یه سری اپشنای دیگه

من ایرانیا رو نمیشناسم تو خارجی ها اول پگ پرگو خوبه بعد مکسی کوزی و بریتکس بعد گراکو بنظر من سیفتی ...

من کالسکه رو پگ پرگو گرفتم خیلی راضیم ولی الان آنقدر قیمت ها رفته بالا که نمیدونم بخرم یا نه....از یه طرف ایمنی بچه هم مهمه...در هر صورت ممنون از راهنمایی

من کالسکه رو پگ پرگو گرفتم خیلی راضیم ولی الان آنقدر قیمت ها رفته بالا که نمیدونم بخرم یا نه....از ی ...

خب مارکای ارزون‌تر هم هست با کیفیت مثلا مکسی کوزی و چیکو یه درجه پایینتر از پگ پرگو هستن الان دنبال صندلی برای چه سنی هستی؟

خب مارکای ارزون‌تر هم هست با کیفیت مثلا مکسی کوزی و چیکو یه درجه پایینتر از پگ پرگو هستن الان دنبال ...

دخترم چهار ماهشه...دیگه از این سن به بالا یا لااقل ۶ ماه به بالا

ببین برای زیر یکسال دو تا اپشن داری یا نوزادی بخری یا ازینا که دوطرفه میشن اگر بچت تو ماشین زیاد میخوابه خب نوزادی بهتره که پشت به راننده باشه ولی اگر اهل خواب نیست بهتره ازین دوسمته ها بخری فعلا رو به پشت بزاری یکساله شد برگردونی 

ببین برای زیر یکسال دو تا اپشن داری یا نوزادی بخری یا ازینا که دوطرفه میشن اگر بچت تو ماشین زیاد میخ ...

مرسی عزیزم از راهنماییت، چقدر نکته داره! پس حسابی باید برم در مورد همه چیز تحقیق کنم، بعد انتخاب کنم...بازم ممنون

من برا پسرم دلیجان الیت نیو خریدم خیلی ام ازش راضی ام، ایزوفیکس نداره، اگه ماشینتون خارجیه و ایزوفیکس دار خواستی خارجی هاروبخر، انقد قیمتا نجومی خارجی ها ک من اصلا سمتش نرفتم

من برا پسرم دلیجان الیت نیو خریدم خیلی ام ازش راضی ام، ایزوفیکس نداره، اگه ماشینتون خارجیه و ایزوفیک ...

مرسی عزیزم از راهنماییت، دلیجان الیت پلاس انگار ایزوفیکس داره.ایزوفیکس دار میخوام..فقط میخواستم مطمئن شم ببینم دلیجان از نظر پارچه و امنیت و ..خوب باشه

مرسی عزیزم از راهنماییت، دلیجان الیت پلاس انگار ایزوفیکس داره.ایزوفیکس دار میخوام..فقط میخواستم مطمئ ...

نه عزیزم ایرانی ها هیچکدوم ایزوفیکس ندارن من کاملا تحقیق کردم فقط ی بسط قرمز داره. ایزوفیکس دار میخوای دنبال خارجی باش

2706