2726
عنوان

کارگاه بازی خلاقیت شب یلدا

165 بازدید | 2 پست

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، در نظر گرفته ایم که به مناسبت شب یلدا، روز جمعه از ساعت ۱۱ تا ۱۲/۵ صبح کارگاه بازی و خلاقیت کودکان با مفهوم شب یلدا در زمینه توانمندسازی کودکان در مهارت های اجتماعی و هماهنگی دست و چشم جهت کودکان ۲ تا ۸ سال را با ۲۰ درصد تخفیف یعنی تنها ۴۰ هزار تومان مخصوص کاربران نی نی سایت برگزار کنیم.

با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه، لطفا از قبل رزرو فرمایید.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام خانم دکتر من حتما با دخترم سپیده میایم لطف کردید واقعا دخترم لحظه شماری میکنه که شمارو ببینه از وقتی که چند جلسه برا مشکل اختلال یادگیری پیش شما اومد خیلی بهتر شده ممنون از زحمات شما استاد عزیز😍😍😍 درضمن اگه کارگاه تون پر شد دو گروهش کنید من همین العان تماس گرفتم کلینیک و ثبت نام کردم یکی از دوستانم فردا میخواد ثبت نام کنه ممنون

سلام خانم دکتر من حتما با دخترم سپیده میایم لطف کردید واقعا دخترم لحظه شماری میکنه که شمارو ببینه از ...

سلام

خیلی زود پر شد چون فقط ۱۵ نفر جا داریم. احتمالا دو کارگاه پشت سر هم بزاریم. زنگ بزنید کلینیک اسمتون رو بنویسید حتما در خدمتتون هستیم.

چشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.