2703
2553

ما یه خونه داریم با وام و قناعت زیاد خریدیم 4 ساله دادیم اجاره دست یه نفر قسطاشو از اونجا میدیم به نظرتون با این اوضاع اقتصادی بد اجاره بها رو بیشتر کنیم اگه بیشتر کنیم مستاجرمون باید بلند بشه دلمون نمیاد بنده خدا اونم تو سختی بیفته اگه زیاد نکنیم با این گرونیا زندگی خودمون سخته😔😔😔

شما بودین چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من از الان غصه ام شده صاحبخونه مادر شوهرم قراره چقدر زیاد کنه 

یه کم هم فکر مستاجرا باشید اگه پول داشتن که اجاره نميکردن میرفتن خونه میخریدن😭😭😭😭

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊
در حد عرفش حداقل 10 درصده که اونم مطمئنم مستجرمون نمیرسه همین الانشم با پول یارنه اش اجاره میده

خدا باعثو بانیه بدبختیه مردمو هزاران بار لعنت کنه روز خوش نبینن....فقط همینو میتونم بگم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

اگه واقعا خیلی تو سختی هستید در حد عرفش زیاد کنیدکه نه به شما سخت بگذره نه به اون آقا مستاجرتونم باید بدونن هرساله یه مبلغی روکرایه ها میاد باز خدا به شما خیر بده صاحب خونه ما اصلا رحم نداره 

2706