1608
1609

ما یه خونه داریم با وام و قناعت زیاد خریدیم 4 ساله دادیم اجاره دست یه نفر قسطاشو از اونجا میدیم به نظرتون با این اوضاع اقتصادی بد اجاره بها رو بیشتر کنیم اگه بیشتر کنیم مستاجرمون باید بلند بشه دلمون نمیاد بنده خدا اونم تو سختی بیفته اگه زیاد نکنیم با این گرونیا زندگی خودمون سخته😔😔😔

شما بودین چیکار میکردین؟

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613

من از الان غصه ام شده صاحبخونه مادر شوهرم قراره چقدر زیاد کنه 

یه کم هم فکر مستاجرا باشید اگه پول داشتن که اجاره نميکردن میرفتن خونه میخریدن😭😭😭😭

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊
8

زیاد نکن.ان شاالله خدا بهتون از یه حای دیگه میرسونه.شما رحم کنید تا خدا هم رحم کنه

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇                        https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
در حد عرفش حداقل 10 درصده که اونم مطمئنم مستجرمون نمیرسه همین الانشم با پول یارنه اش اجاره میده

خدا باعثو بانیه بدبختیه مردمو هزاران بار لعنت کنه روز خوش نبینن....فقط همینو میتونم بگم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

اگه واقعا خیلی تو سختی هستید در حد عرفش زیاد کنیدکه نه به شما سخت بگذره نه به اون آقا مستاجرتونم باید بدونن هرساله یه مبلغی روکرایه ها میاد باز خدا به شما خیر بده صاحب خونه ما اصلا رحم نداره 

1601
خب بهشون مهلت بده بتونن بلند شن.. بتونن پیدا کنن جا. 

الان 3 ساله یکم پس انداز میکنیم بهشون بدیم پول پیش کم کنیم اجاره رو زیاد کنیم هم کمک خرجمون بشه هم بعدا خواستیم خودمون بشینیم بتونیم پول پیش کامل بدیم  مستاجرمون میگه اونجوری پول دستمون باشه خرج میشه دوباره نمیتونیم جمع کیم ما هم دلمون نمیاد بلندشون کنیم پول خودمون که جمع میکنیم الکی از دستمون میره

عزیزم ..نمیشه زیاد نکرد... اول ادم مسئول زندگی خودشه ..ولی اینم در نظر بگیر که اگه بلند بشه ممکنه خونه نقاشی ... تعمیرات لازم داشته باشههمینطور پول بنگاه باید بدید معلوم هم نیست کسی پیدا بشه یا نه ممکنه مستاجر جدید طول بکشه پیدا بشه این هزینه هارو ازش کم کن بعد یه مقدار اضافه کن.../

ما هم مستاجریم باید 1میلیون به اجارمون اضافه میکرد ولی بخاطر این هزینه ها 400تومن اضافه کرد!

مامان شدم!  
1611