2726

سلام دوستان

یه سیم هایی هست که حدود پونزده بیست سانتن و  زری های حدود نیم سانتی دارن،بسته ای هستن

تو گل فروشی ها برای درست کردن دسته گل ازشون استفاده میشه

اسمشون چیه؟؟؟؟

لازم دارم ،نمیدونم بگم چی

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

شرشره رو در اندازه ی خیلیییییی کوچیک تصور کنید،با این تفاوت که داخلش سیم ظریف هست و فرم میگیره

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی کسی نمیدونه؟؟ یه عکس هم ازش داشته باشین کافیه،اونو نشون میدم

نمیدونم برو مغازه بگو از همون سیم ها که باهاش گل میپیچن مبخوام

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
سیم پرزدار منظورته ؟

واااااااای مررررررسی خدا خیرت بده خواهر

دوستان از اینا میگفتم،ممنونم از همتون،اسمش سیم ورز داره

2706