2737
2734
عنوان

حاملگي

129 بازدید | 10 پست

بچه ها چيكار كنم حامله شم قبل اقدام رفتم ازمايش و دكتر ، دكترم گفت تنبلي تخمدان دارم دارو بهم داد مصرف كردم دوباره رفتم سونو دكتر گف بازم بايد دارو مصرف كني سه ماهه اقدامم باردار نشدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به این تاپیک سربزن دستورشو اجرا کن خیلی امیدوارمیشیhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2200264&slug=سلام-من-طب-سنتی-کار-میکنم-میخوام-این-تاپیک-رو-بزنم-برای-کسایی-که-نازایی-دارن-یه-دستور-ساده&postId=77300445

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

نگران نباش من تنبلی تخمدان باردار شدم تازه تاخیر هام ده پونزده روز بیست روز بود.

یک سال اقدام بودم با دو دوره کلومفین باردار شدم البته من از اول دارو نخوردم یه مرداد ماه خوردم یه دوره هم مهر ماه

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2738
الان تأخير پريودي خوبه يا بد مشكل دارم؟؟!

تاخیر واسه تنبلی تخمدان هست

با دارو خوب میشی نگران نباش فقط اگه دکترت خوبه و تعریفش رو شنیدی از اول زیر نظر همون باش دارو ها رو مصرف کن 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی