2726

سلام بچه ها ...

من میخام لباس بدوزم برای عروسی..

مدنظرم پارچه حریر سرمه ایه بین این مدلا موندم کدومو بدوزم...

مشکی ساده رودوسدارم ساده وشیک میشه ...

اون نقره ای تیره ام فقط مدل لباسشو ببینین ...

اون مشکی باگیپوره ام قشنگه 

بنظرتون پارچه سرمه ای رودرنظربگیرین قدم ۱۷۰ وزنم ۷۴ کدوم مدل بهم میاد  ؟؟

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نورا بنظر خودت چاق نیستی یا شکم و پهلو نداری؟؟ من قدم همون ۱۷۲ وزنم ۷۱ یه خورده شکم دارم ولی بقیه میگن نه اوکی 

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
نورا بنظر خودت چاق نیستی یا شکم و پهلو نداری؟؟ من قدم همون ۱۷۲ وزنم ۷۱ یه خورده شکم دارم ولی بقیه می ...

چراا دقیقا بنظرخودم پهلودارم وشکم ولی بقیه میگن اصلا معلوم نیس 😑😑

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

آخه یه کوچولو وزنت زیاده فک کنم این مدلا که نشون دادی به آدمای لاغر میاد

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
چراا دقیقا بنظرخودم پهلودارم وشکم ولی بقیه میگن اصلا معلوم نیس 😑😑

اوهوم شانسمون تو قده 😁😁ولی من میخام لاغر بشم جلوشو نگیرم وزنم بیشتر میشه بعد بیا و جمعش کن😆😆😆

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
2706