2733
2734
عنوان

با شوهرم ۴روزه قهرم خونه پدرمم

626 بازدید | 23 پست

هیچ خبری ازم نگرفته نه زنگ نه پیام چکار کنم چن بارم پیام دادم جواب نداد دلم خیلی تنگ شده براش میترسم لج کنه نیاد دنبالم ابروم پیشه فامیل بره چکار کنم 

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم دیشب قهر کردم دیدم داره نزدیک دوازده میشه بهش اس دادم گفتم بیا دنبالم بعد اومد توی ماشین گفت بخدا امشب برمیگشتی محال بود بیام دنبالت میدونم که راست میگه چون خیلی مغرور و لج بازه اومدیم خونه غذا خوردیم و آشتی کردیم و به خیر گذشت

پدر عزیزم ،مهربانم،هیچ گاه از خاطرم نمی‌روی و هیچ گاه از دوست داشتنت دست نخواهم کشید...
2738

هر زنی ک الکی میره قهر خوبش میکنه شوهرش محلش نمیزاره منم باشم همین کارو میکنم میخوام بیینم زنی ک واسه طلاق 100 درصد نمیاد خونه باباش و یا جنبه اینو نداره جلو دلشو بگیرا و هنوز چشش دنبال زندگیشه چزا ول میکنه میاد غرور شوهرشو ارزش خودشو میاره پایین.

دیگه امروز پ ندادم اولاش پیام دادم میترسم نیاد دنبالم لج بازی کنه فردا بگن قهر کرده 

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

تورو خداا خانمها دست از اینکارا بردارید ...برای چی میرید قهر ..چرا تلاشتونو نمیکنید مشکلاتتونو خودتون تو خانواده و خونه خودتون حل کنید ..واقعا از یه زن و شوهر کمترین چیزی که انتظار میره اینه که بتونن باهم حرف بزنن نه اینکه شال و کلاه کنی بری هم پدر و مادر ناراحت میکنی هم مشکل حل نمیشه ...ا

2706