خانما وقتی سر بچه پیدا میشن ماماها میبرن تو یه اتاق دیگه اونجا رو چه تختی میخوابید ؟

همون صندلی معاینه که وحشتناکه؟

من از صندلیش بیشتر میترسم تا درداش

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   

تقریبا همونه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

مم موندم وقتی یه سر گنده تو واژنه چجوری میتونن راه برن😖😖😖😖😖

کاربر قدیمی ام...همتونم میشناسم همتونم منو میشناسین☺         انقدرم هی نپرسین منو میشناسی منو میشناسی.مرسی اااه😒😒😒      از گفتن اسممم معذورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا حالا معاینه نشدم ولی صندلیشو تو گوگل دیدم ک دوتا دسته داره و دوتا پا رو میزاری رو اونا

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

من که مستقیم رفتم اتاق چند دقیقه زور زدم و بچم به دنی اومد ولی نخوای بری روی اون صندلی حالت سجده هم میتونی بع دنیا بیاری دکتر من گفت بیا پایین حالت سجده گفتم نمیتونم درد دارم

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

منم خیلی به این موضوع فکر میکنم😂😂

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

باجون کندن راه میرن 😢😢😢😢به خاطره همینه بهشت بااون عظمتش زیرپای مادرانه😊

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
من که مستقیم رفتم اتاق چند دقیقه زور زدم و بچم به دنی اومد ولی نخوای بری روی اون صندلی حالت سجده هم ...

خاطرتو میخونم 😍

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

منم میترسیدم.شبیه همه چی بود جز صندلی ولی وقتش که شد و بردنم روش نشستم به حدی پوزیشنش بهم کمک کرد خیلی جلو انداخت زایمانو.اون لحظه ای که بچه میاد همون ثانیه ای که دردات یهو فراموش میشن و صدای نازک نی نی رو میشنوی و بهش خوشامد میگی به اون لحظه ها فکر کن..

ناهید۲۱ سابق
2706