2737
2734
عنوان

انقدر بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 72 پست
👏👏👏👏اگه کسی شعور داشته باشه تو این اوضاع اقتصادی هیچ وقت به خودش اجازه نمیده سرزده جایی بره

وضع اقتصادی و ول کن دوتا میوه میذاری جلوش با چایی. مامان من مریضه ناراحتی کبد داره. خونمونم پسرونه س یه جورایی. همه جا یه چیزی ریخته و منم هرچقدر جمع میکنم نمیرسم . 

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دماغشو چسبونده رو خوب اومدی املت که غذای اعیانه چای شیرین با نون بس بود😆

نگو بابا😂😂😂😂

یه بارم از اتاق اومدم بیرون دیدم شوهرش دوغ محلی رو از یخچال برداشته داره سر میکشه 

من چپ چپ نگاه کردم 

برگشت گفت مریم خانم شما دیدم نمیخورید اینو من خوردم خراب میشه خوب

خیلی حرص داره خیلی پرو بیتربیتن

بچه هاش همش توی اتاق خوابم میرن 

منم بدم میاد 

ببخشید من چندشم میشه کسی به پتو و متکام دست بزنه یا دراز بکشه توی جام 

دیگه خیلی حرص میخورم اینا میان 

خیلی بیتربیتن بچه هاش یه وقت میرم میبینم در کمد بازه دارن بررسی میکنن

تازگی همش قفل میکنم بعد بهزور همش دستگیره رو میچرخونن باز شه میگن این چرا قفله 

خواهرشوهرمم میگه چرا قفل کردی خوب درو

انقدر بی فرهنگن نمیفهمه اتاق خصوصیه😈😠😠😠😠

ببخشید دلم پر بووووووودا😂😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
شما مجردی عزیزم اره😊 بمون توی اتاق ولشون کن

آره مجردم. برم به مهمونا برسم که حرف در میارن میگن این خونه دختر داره و وضعش اینه! همون بهتر که نرم  

2728
بگدو چند نفرن ماهم تو ذهنمون بزنمیشون  مشت اول....

دو نفر . ممنون میشم چنتا هم تو شیکم بزنی  

2738
وضع اقتصادی و ول کن دوتا میوه میذاری جلوش با چایی. مامان من مریضه ناراحتی کبد داره. خونمونم پسرونه س ...

خب اره ولی یسری ممکنه تو خونه چیزی نداشته باشن خونشون مرتب نباشه بچه کوچیک دارن یا خیلی چیزای دیگه من دم دستی ترشو گفتم حق داری ناراحت باشی ان شاالله مامانت بهتر بشه😊

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
ما ظهر داشتيم ساعت ٢تازه اومده غذا درست كرديم براش 😒

اوه اوه... ینی میشنوم دیوونه میشما. همین نیم ساعت پیش گفتم مامان بریم بیرون بگردیم دیدم حال و حوصله نداره پشیمون شدم خودش گفت کار دارم. حالا داره پذیرایی میکنه  

خب اره ولی یسری ممکنه تو خونه چیزی نداشته باشن خونشون مرتب نباشه بچه کوچیک دارن یا خیلی چیزای دیگه م ...

فدات عزیزم. آره درسته خیلیا هم شرمنده میشن جلو مهمون چون امکان پذیرایی ندارن

اوه اوه... ینی میشنوم دیوونه میشما. همین نیم ساعت پیش گفتم مامان بریم بیرون بگردیم دیدم حال و حوصله ...

ماعادت داريم  هميشه اينطوري ميان 

بابام ميگ قهوه خونه قنبره اينجا😂😂😂😂😂

بدي مهموناي ما اينطوري ك هرغذايي نميخورن از بيرونم نميخورن مجبوريم سريع برنج و اينا درست كنيم

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
فدات عزیزم. آره درسته خیلیا هم شرمنده میشن جلو مهمون چون امکان پذیرایی ندارن

اره منم همیشه خونم بهم ریختس پره اسباب بازیه😂😂😂ابرو نمونده برام

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

موافقم....منكه يبار يه لشكر مهمون سرزده ساعت ٨ شب واس شام اومدن خونمون.شوهرم مجبور شد بره ميوه و غذا بگيره چون هيچي نداشتيم تو خونه.خودشون شرمنده شدن.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706