2737
2734

خانم ها اگه سابقه سقط داشتين و بعدش باردار شدين لطفا بگيد چقدر بعد باردار شدين تا روحيه اي باشه برا كسايي كه سقط كردن🌸

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سقط کردم...فقط تاهفت هفته رشدکردقربونش برم...😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731
جون دلم من بلافاصله اصلا پریود نشدم بعدسقط

اي جانم

عزيزم چند هفته سقط كردي و دليلش چي بود 

بعد دكترت نگفت چند ماه استراحت كن؟

الان مشكلي نداري؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738
منم سقط کردم...فقط تاهفت هفته رشدکردقربونش برم...😖

انشاءالله اينبار ني ني سالم مياري گلم

چند هفته سقط كردي؟ دليل سقطت چي بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم من 2 بار سقط  داشتم ولی الان 18 هفته باردارم و ازمایشها هم عالیه

خداروشكر انشاءالله عالي پيش بره تا اخر

عزيزم دليل سقط هات چي بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اي جانم عزيزم چند هفته سقط كردي و دليلش چي بود  بعد دكترت نگفت چند ماه استراحت كن؟ الان مشكل ...

قلب تشکیل نشد 

نه نکف گف هفته های مایین نمیخاد صبرکنی اما من قصد نداشتم بلافاصلع بارداربشم خیلی اتفاقی شد نه خداروشکر مشکلی ندارم 

انشالله ب زودی خدا جاش مثل برای من پرکنه برات 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
انشاءالله اينبار ني ني سالم مياري گلم چند هفته سقط كردي؟ دليل سقطت چي بود؟

انشالله...شمام همچنین...هفته دوازدهم واسه غربال فهمیدم هفت هفته فقط رشدکرده...قلبم داشت اونموقع...گفتن توشصت درصدبارداری اول اینجورمیشه...ازماه بعدمیتونم اقدام کنم....ولی خیلی میترسم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706