2726

سوال منم هست اگر جای خوبی مغازه بذاریم در امد داره ؟

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر جوانمرد تو بورس و سهام و این چیزا میدونه طفلک از کجا بدونه میوه فروشی درامد داره یا نه😐

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
پسر جوانمرد تو بورس و سهام و این چیزا میدونه طفلک از کجا بدونه میوه فروشی درامد داره یا نه😐

اصلا خودش میگه تو این بورس و ...هم زیاد رو حرفای من حساب نکنید امضاش که هست! حالا میوه فروشی که جای خود دارد

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
اخه قبلا تجربه اینکارو داشتن خبر داره.

عه چه جالب نمیدونستم😅

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
اصلا خودش میگه تو این بورس و ...هم زیاد رو حرفای من حساب نکنید امضاش که هست! حالا میوه فروشی که جای ...

نمیدونم من تو تاپیکای دیگه دیدم همش تگش میکنن از بورس ازش میپرسن ولی امضاشو ندیدم همه فکر میکنن طفلک نوستراداموسه

نمیدونم من تو تاپیکای دیگه دیدم همش تگش میکنن از بورس ازش میپرسن ولی امضاشو ندیدم همه فکر میکنن طفلک ...

😂😂

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

😂😂😂😂والا میگن طلا بخریم ریسک نیس ارزون نشه یوقت دلار کی گرون میشه😂😂😂😂بیچاره من جاش استرس میگیرم نکنه غلط بگم